Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kapcsolatrombolo hosszutávon, ha a lány hirtelen haragu, vitatkozos, türelmetlen, csapkodos, a fiu meg türelmes? Attol függ, milyen gyakran jön ki a csaj a sodrábol-ha nem tul gyakran, akkor nem gond? Vagy előbb-utobb gond lesz?

Figyelt kérdés
2015. dec. 17. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

"vitatkozós" ebből látszik,hogy pasi írta ki a kérdést....

Amúgy mi a baj a vitával?

2015. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A vitával semmi, megesik. De pl. nem tulzás azon veszekedni, hogy még munka után meg kell irnia a ffinak pár munkával kapcsolatos email-t, vagy hogy egy morzsa maradt reggel a konyhapulton ?
2015. dec. 17. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
türelmes ember vagyok, de 1 percet se öltenék egy ilyen nő társaságában, nemhogy kapcsolatban legyek vele.
2015. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez tönkretesz lelkileg és testileg is, nem ajánlanám hosszútávon senkinek (N)
2015. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát,ha minden nap munka után még emailezgetsz és minden reggel otthagyod a disznóólat...

Minden csak viszonyítás kérdése!

Szóval?? Ez a te nézőpontod,de tudjuk-e mit gondol a másik oldal??

2015. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam, h rólam van szó, azt sem, hogy minden napos emailzés, azt sem, hogy disznóól. nem viszonyitás kérdése, a tények adottak, leirtam őket. nem kell elferditeni.
2015. dec. 17. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért senki nem ebből csinál patáliát... nyilván más van a háttérben, stresszes feszült, vagy a kapcsolat vagy más dolgok miatt...
2015. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk gond lett belőle, meguntam hogy minden kis szaron felhördül, nem tud normálisan véleményt nyilvánítani csak bántóan. Hiába kért utána bocsánatot mikor visszaordítottam hogy normálisan nem lehet megszólalni? Egy idő után elegem lett. De emellett még ezer gond volt...
2015. dec. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!