Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy legszívesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy legszívesebben cserélném? (LENT)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm 12 éves nagyon szeretem is meg minden, de szoktam néha (barátilag) találkozgatni más lánnyokal is és az egyikkel kicsit mélyült a kapcsolatunk (nem járunk) 14 éves amugy a másik lány.. És az a gondom hogy egyser az egyiket, és egyszer a másikat szeretem jobban... nem tudom eldönteni.. :( miért van ez??

15/F



2014. máj. 23. 21:19
 1/8 A kérdező kommentje:
értelmes választ kérek .. -.-" Rendesen tettem fel a kérdést.. de te olyan normálatlan vagy hogy kár élned is...
2014. máj. 23. 21:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak adok igazat, ő csak leírta, hogy mit gondol, ne haragudj(nem bunkóságból) de szerintem elég gáz, hogy 15 évesen 12 évessel jársz...a saját korosztályodból válasz!! na, de nem eltérve a témától, szerintem ha nem tudsz dönteni, akkor semelyikkel ne járj
2014. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké.. köszi :)
2014. máj. 23. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még gyerek vagy. Csak egy nagy Ő van, miért nem azt az egyet keresed, minek neked kettő?:P :) :D
2014. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Ha az egyik megad neked mindent, akkor már nem kell a másik, mert már úgyis kerek lesz minden:) (előző vagyok megin:)) So még sztem se járjál am senkivel, csak majd, ha megérsz egy kapcsolatra, lelkileg is kell ám(nem bántásból)
2014. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)) Csak nem tudok mit csinálni mert szeretem nagyon mindkettőt .. és ha csak más fiuval látnám az egyiket kézen fogva.. szivem hasadna meg .. :\
2014. máj. 23. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, előbb tisztázd le magadban az érzéseidet; ne bolondítsd egyiket se! Ozt ennyi!:)
2014. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A másodikat válaszd,mert ha igazán szeretted volna az elsőt akkor nem szerettél volna bele a másodikba!! :)
2014. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!