Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Felejtsem őt el?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, nem pesti. Viszont megtetszett egy pesti srác, akit képről meg koncertről ismerek, szóval ő nem tudja hogy ki vagyok. Egyébként zenész(nem túl ismert, nem rajongó kiscsaj vagyok:). Bekövettem instagramon, nem követett vissza. Azt sikerült megtudnom róla, hogy több évig volt egy barátnője, de szerintem már nem járnak. A kérdés, hogy hogyan ismerkedhetnék össze vele? Kinőttem már abból hogy facebookon jelölgessek fiúkat, főleg igy hogy nem is ismerjük egymást. De szeretném, hogy megtudja, hogy kivagyok mert én nagyon megszeretném őt ismerni. Ti mit tennétek a helyemben?

2015. dec. 19. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig a Facebook pont erre való. Mi másra? Játékfelkérésre? :P

Egyszer engem ott bejelölt egy lány, megkérdeztem, hogy miért. Talán ismerjük egymást? Azt mondta, hogy nem, viszont szeretne beszélgetni velem. Oké... komoly kapcsolat nem lett belőle (a távolság miatt) de egy jó barátság igen :)

2015. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég negatív vagy.Semmit nem vesztenél vele,ha írnál neki pár sort,hogy szívesen megismernéd őt,amennyiben van kedve hozzá,mert szimpatikus számodra.
2015. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!