Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még küzdenem ilyen nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még küzdenem ilyen nő után? Van még remény? Hogy felejtsem el ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Egy éve megismerkedtem egy lánnyal. Találkoztunk randin de ő azt mondta nem vagyok az esete. Én viszont belé szeretettem. Ezért nem fogom hagyni magam. Küzdök a iránta. Olyan szép leveleket küldtem neki. Virágot ajándékokat. Megkerestem minden nap a Munkahelyen akartam megölelni, szeretni de nem akar. Sajnos oda jutott a dolog hogy távoltartási végzés is született ellenem, de nem tudom miért hiszen szeretem. Ezt én nem tartottam be mert szeretem ezért sajnos már elő is állítottak. Ajándékokat küldöm még mert nem tudom Elfelejteni szeretem őt, akarom öt. Adjatok tanácsot hogyan szerezzem meg ezt a lányt, nem tudom feladni Sós!!
2015. dec. 8. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretnéd, akkor békén hagynád. Az is s szeretet része, hogy jót akarunk a másiknak, és ebben az esetben neki az lenne a jó, ha nem hallana rólad többet...
2015. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Felejtsd el. A viselkedésed félelmet kelt benne, akár ajándékot küldesz, akár átölelni akarod. Ha igazán szereted, akkor nem akarhatod, hogy rettegésben kelljen élnie, el kell engedned, hagynod, hadd élje a saját életét. Ne keresd a társaságát, ne írj neki levelet. Keress mást.
2015. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nem lehet komoly...
2015. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos egy csodaszép tüneményes lány ha ennyire szereted:DDDD

Szerintem hagyd. Sose fogod megszerezni. Inkább keress mást!

2015. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szerencsétlen csaj... nagyon de nagyon ijesztő tud lenni, ha egyértelmű visszautasítás után sem hagyják békén az embert.. oké, hogy kedves eszközökkel zaklatod, de ez zaklatás.


ne légy ennyire önző. ő nem akar téged, és nem is fog. ezzel csak azt éred el, hogy előbb utóbb lecsuknak.

2015. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanuld meg, hogy a NEM az NEMET jelent, és ha elutasítottak, akkor nincs esélyed, és csak ártasz vele, ha erőszakoskodsz és tovább nyomulsz. Én is távoltartásit kérnék. Olvasd vissza, amit írtál és képzeld magad a helyébe, hogy éreznéd magad ugyanilyen helyzetben, hogy visszautasítasz valakit, nem akarsz tőle semmit, és nem tudnád levakarni magadról.
2015. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Éltem át hasonlót... Hogy nem fogta fel a pasas a visszautasítást. Valóban félelmetes tud lenni az ilyen viselkedés. Hiába fogod fel te kedveskedésnek, figyelmességnek és kitartó udvarlásnak. Ha a lány határozottan visszautasított, és még a távoltattási ellenére is folytatod, ez már beteges. Erre nem mentség a szerelem.
2015. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor hagyd békén.
2015. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!