Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

4,5 éve vagyunk együtt a barátommal. Volt kétszer 1-1 hónap szünet, akkor rámászott más lányokra, de vissza utasították. Mindegyik "szerelem" 2-3 napig tartott. 1 hónap után összejöttünk. Ezek 2-3 éve történtek, tudom, hogy megváltozott, azóta nem volt semmi ilyen. 16 éves volt, mikor összejöttünk, talán ez is lehet az oka. Tudom, hogy szeret, mert most nem úgy viselkedik, mint egy olyan ember, aki csak közömbös, aki csak azért lenne velem, hogy lefeküdjünk. Viszont nagyon zavar ez a dolog, rosszul esik. Sokszor bocsánatot kért már és nem beszélünk erről a témáról, de nekem sokszor eszembe jut és rá is keresek a lányokra. Hogyan felejthetném el? Mit tegyek? Nem szeretném ha ez akadályozna Minket.


21F, 20L


2015. dec. 9. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Elfelejteni nem fogod tudni,csak elfogadni.

hogy ez mikor történik,az nagyrészt rajta múlik.

Ha azóta nincs semmi problémád a sráccal,próbálj túllépni a dolgon.

Tudod én mennyi baromságot csináltam 16 évesen?

Délig írhatnám:D

5 év alatt valóban sokat komolyodik az ember,érettebb,bölcsebb lesz.

A bizalom szép lassan épülni fog köztetek idővel,ha nem ad okot az ellenkezőjére.

Mondjuk az elgondolkodtató,hogy 2-3 év alatt nem sikerült elfogadnod a történteket...mindegy.

2015. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért nem sikerült ennyi idő alatt elfogadnom, mert mindig rájuk keresek..erre gondolok, hogy de ő ezt csinálta. Pedig tudom, hogy már más.
2015. dec. 9. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor a válasz a kérdésedre:ne keress rájuk.

Miért jó az neked,ha utánuk kutakodsz,és belehergeled magad ebbe az egészbe?

Ez a te hülyeséged,hagyd abba,ennyi.

2015. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, már letiltottam őket, de olyan rossz, hogy ők ott voltak.. mármint, hogy a barátom őket kereste, egyikkel filmeztek is.. tudom, hogy nem csalt meg, ez 100%, csak hogy mindketten úgy jöttünk még annó össze, hogy elsők voltunk egymásnak, de ő mégis másokat keresett akkor.. én meg nem.
2015. dec. 9. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!