Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még igény érzelmes romanti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még igény érzelmes romantikus férfiakra?

Figyelt kérdés

Kedves hölgyeim, hozzátok fordulnék segítségért. Sajnos nagyon nehezen találok párt magamnak, és azt hiszem ez elsősorban a személyiségemnek köszönhető.

Külsőre egy kölyökképű, vékony 172 centi magas srác vagyok, 25 éves vagyok, de kb. 18-nak nézek ki, az arcom nem ronda, de sajnos inkább fiatal fiús, mint férfias, borostával már próbálkoztam de nem igazán áll jól.

Na ennyit a külsőmről, és most jön a kérdés tényleges része. Azt veszem észre a környezetemben és nagyjából mindenhol az életben, hogy azok a férfiak találnak könnyen kapcsolatot, akik iszonyatosan határozottak, extrovertáltak, gyakran önzők, két lábbal állnak a földön, és gyakran semmibe veszik a nőket.

Én sajnos nem ilyen vagyok,nem tudok ilyen lenni. Érzékeny lelkivilágú, kissé álmodozó, romantikus, introvertált fiatalember vagyok. Sajnos úgy látom ezek a tulajdonságok a mai lányokat úgy taszítják, mint a mágnás két ellenpólusa egymást. Egyébként van jó, hivatásom, viszonylag jól keresek saját lakásra, saját életre gyűjtök, de amikor ránézek a bankszámlára annyira érzem, hogy mennyire értéktelen a pénz. Én családot, gyerekeket szeretnék, és boldogan szeretnék élni, de mostanában egyre inkább úgy érzem, hogy amíg nem változtatok magamon erre esélyem sincs. Sajnos viszont úgy érzem, hogy nem tudok változtatni, nem tudok extrovertált lenni, nem tudok partyállat lenni, nem tudok Mr. mindig határozott rendíthetetlen érzéketlen férfi lenni. Tele vagyok kétséggel, gyakran vagyok bizonytalan, és nagyon magányos vagyok, és egyszerűen nem tudom, hogy hogyan változhatnék meg. Pszichológushoz is járok, de nem sok eredményt tapasztaltam eddig. Úgy érzem a magamfajta érzelmesebb férfi nem férfi a nők szemében.



2015. dec. 20. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Rá kell jönnöd az okokra,mert lehet,hogy egészen más oka van a magányodnak.A nők még mindig szeretik a romantikát,akik meg nem azok úgysem kellenénk neked.
2015. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nincs!!!!! én vagyok az élő példa
2015. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát igény az van. De nem csak erre. A határozattlanság sok nőt elrémít. Nem akar semelyik nő sem romantikázgatni egy pasival, ha úgy kell viselkednie, mintha az anyja lenne. Manapság is keresik a nők a határozott pasikat és amiatt, hogy általában a rendes pasik a sok médiás blabla miatt (plusz egy pár rossz tapasztalat) elvesztik önbizalmukat, határozottságukat, így nem hiszik a nők (Többsége), hogy nem csak a bunkók tudják éreztetni velük, hogy nők, nem csak azok erősek és határozottak. Kell az ideál férfi figura. Ezért is megy tönkre annyi kapcsolat. Mert vagy totál köcsög a pasi vagy "nyámnyila". Persze, a nőknek és a férfiaknak is van bőven igényük.
2015. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hogyan legyek határozott, ha a nők szinte semmi hibát nem tolerálnak, pl. introvertáltságot?
2015. dec. 20. 12:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Ó és pirosat senkinek nem nyomok, aki nem idétlenséget, vagy nem rosszindulatú dolgot ír. Csak azért, mert az első válaszoló egyébként teljesen korrekt válasza nagyon le lett pontozva.
2015. dec. 20. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
van kedved ismerkedni? :)
2016. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha megszólítod akkor elhajtanak tízből nyolcszor olyan címen , hogy nem szeretik ha csak leszólítják őket stb..

Ha nem szólítod már meg őket mert minek alapon akkor nyámnyila vagy...


Ha nem nézel ki úgy mint a fokpiszkáló superman figura a polcon egy seprűvel esetenként lenyalt tedi hengerrel a fején és vagy kapukulccsal 50kg akkor senkit nem fogsz érdekelni...Manapság már csak a külsőségek számítanak, és akkor most várom azt , hogy mi pasik is csak a külsőségeket nézzük!;)


Jöhetnek a mínuszok...

2016. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!