Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy kapcsolatban hányszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban hányszor fekszetek le egymással egy átlagos héten? (életkort is)

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mi a normális libidó két nő esetében.


Ugye a férfiakról lehet tudni hogy ők aztán állandóan és még a legyet is röptében. De mi a helyzet két nővel?


ha mondjuk heti 1-2szer kívánja egy pár az már kevés?



2015. júl. 2. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, a férfiakról ez egy HATALMAS baromság, kb azon a színvonalon mozog, mint hogy minden német náci és minden ázsiai jó matekból. 14 éves kor fölött már ciki mondogatni.


Heti 1-2 szerintem kicsit kevés, de ha a partnernek is oké igy, és van mellé egyéb kontaktus, összebújás, stb, akkor szerintem nem irreálisan kevés.

2015. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
barátnőmék heti 3-4-szer szoktak
2015. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Kérlek ... ezt a feminista "minden férfi még a legyet is röptében" szólást felejtsük már el. Tizenkilenc éves lány vagyok és akárhány kapcsolatom volt a férfi mindig egészséges libidóval rendelkezett. Szinte annyiszor kívánta, ahányszor én, sőt volt, hogy ő utasította vissza valamilyen indokkal a közeledésem. Miért általánosítunk bulikban ismerkedő férfiak alapján, akik csak kiélik magukat?

A kérdésedre meg a választ a legjobb barátnőm szexuális élete alapján tudom neked megadni: ők hetente minden nap szeretkeznek egymással. Nem tudom más pároknál is így van-e, de náluk a kapcsolatuk szinte legeleje óta beállt ez a napi egy alkalom.

2015. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel 4x volt hetente.

Viszotn volt h hetvegen pluszban ketszer haromszor.

2015. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Általában 3-4 szer de ha egész nap kettesben vagyunk akkor naponta is lehet ennyi..


23N

2015. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Párommal csak hétvégenként találkozunk, olyan 5-10 között mozog. 18/L
2015. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Példa!

Én minden nap 2-3 szor igényelném, ámde a párom nem. Vagy alkalmazkodik az ember mert szereti,vagy megszökik emiatt :)

De ezt megbeszélés szerint lecsökkenthetem 1-re ha flörtölhetek :) nem több csak flört :)

2015. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia. 27 éves nő vagyok, a férjemmel (26), kb havi 1x, a szeretőmmel van, h napi 3x is
2015. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy heten kb. igy aranyulnak a dolgok:

Szex: heti 4x (ebbol 3x van anal)

Szimpla nyalas vagy szopas (ha csak ugy elkap minket valahol a vagy): heti 2x

Szex a legjobb baratnommel a pasim elott: 2 hetente 1x

2015. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nàllunk az asszonnyal heti 4/5 aktus van attól függ hogy mikor tudunk a gyerekektől mentesen nemi aktust véghez vinni orgazmus ig bteljesedett nemi hancurt.. Ha otthon vannak néha sumàkban egy egy oràlis aktivitàs szüksègèt veti hogy mindenki időben ki legyen elègitve hogy ne kelljen a vègsö megmentő helyzetbe idegen helyen a kielègitèst le rendezni de mindkettönknèl előfordul az elfogadott idegenben törtènt nemi aktus ismerőssel baràttal ki ki alapon vagy alkalmi kapcsolatban ahogy jött ment Nem làtom többet tehàt ami volt megtörtènt nem kopik el címen csak is kifejezetten a kielè guülès céljà bol èrzelem mentesen ami a házi hasznàlat mellett nekem az asszonyok kívül heti idegenben törtènö orgazmus 4 ami minimum de előfordul hogy többször is ha baleset törtènik de az asszonynâl is ha ideje engedi minimum a 3 idegenbeli nemi aktus vagy csak oràl kapcsolat tehât ezt összegezve az otthoni ès az idegenben szàmolt nemi aktus vagy órál elèrheti a 14-15 èlvezèst fejenkènt a mennyisègre a vàlaszom. Amúgy 18 eve vagyunk hàzasok es teljessen szabad nyitott egèszsèges szeretetben gazdag hàzassàgban èlunk ahol Segítjük egymást mert ha valakinek bejön valami ès nem alszik otton akkor a masik el làtja a gyerekeket vagy az otthoni teendőket amíg a masik esetleg jól èrzi magàt mert lehet hogy másnap a masik nem alszik otthon ha bejön neki egy alkalmi hi mi hu mi!
2015. nov. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!