Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl sok elvárás ez egy férfitól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok elvárás ez egy férfitól?

Figyelt kérdés

Külsejére vonatkozólag annyi, hogy legyen minimum 170cm magas (én 167 vagyok). Valamint fogjon meg benne valami (szeme, nézése, mosolya, kisugárzása, akármi). És persze ne legyen igénytelen (tehát nincs elhízva, fogak rendben, tisztálkodik, ruhát vált).

Legyen művelt, mindenről lehessen vele beszélgetni, legyen érdeklődő, és hajlandó fejlődni. Szakmája, végzettsége lényegtelen, lehet kőművestől mikrobiológusig akármi, csak tegyen eleget a fentieknek.

Legyenek önálló gondolatai, ötletei, legyen motivált, tervekkel, hobbikkal.

Ne legyen agresszív, sem túlzott önértékelési gondokkal küzdő, némileg legyen tisztában a saját értékeivel.

Legyen humora, lehessen vele érvelve vitázni (az "azért mert én azt mondtam" nem ez a kategória).

Legyen igénye a kultúra bármilyen formája iránt, mindegy, hogy az mozi, színház, koncert, fesztivál vagy épp opera, de ne merüljön ki a fotelban tespedésben.

Az ilyeneket hogy ne legyen egoista, meg legyen hűséges, meg legyen őszinte nem írom, mert ennyire senki sem sablonos, ezen tulajdonságok léte vagy nem léte az adott szituációban szokott csak felszínre törni, nem az ismerkedéskor, extrém kivételektől eltekintve. Illetve az ember saját maga ezt annyira nem tudja megítélni.


Túl sok, ha egy nő ennyit vár el?

Milyen nőtől lenne mindez reális?


2015. dec. 20. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, nem azért, de nekem nincsenek rendben a fogaim, mert rossz géneket örököltem, pedig van, hogy napi 3x mosok fogat, a fogselyem és a szájvíz is alap.
2015. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

A legyenek rendben a fogai azt jelenti, hogy látszólag legyenek rendben. Tehát ne hiányozzon a teljes felső sor.

(tudom amugy, milyen ez, nekem is rossz a genetikám ilyen szempontból, sok a javított, de nem tudja senki, csak én meg a fogorvosom)

2015. dec. 20. 19:40
 3/20 anonim ***** válasza:
mi van akkor, ha szerintünk nyugodtan elvárhatod?
2015. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem hirdetni és ajánlani akarom magam, de ezeknek mind megfelelek. Csak, ahogy írtad, ott van az a "fogjon meg benne valami" dolog, ami ha nincs, a többi nem is számít. Ha megvan az a "valami", akkor meg azért nem számít. Csak, hogy ez a valami olyan megfoghatatlan, mint nálatok nőknél a 30% dúsabb szemöldök, ami igen jól hangzik, de nem lehet körülírni. Vagy megvan, vagy nincs.
2015. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem nagy elvárás, persze ha te is tudod ugyanezeket biztosítani. Ráadásul itt gyakorin minden férfi megfelel ennek, ezt mindjárt le is fogják írni. :)

Ezek alap elvárások, nincs bennük semmi extrém. Végre valaki, aki nem 185 centit ad meg minimumnak, és nincsenek anyagiak a kérdésében.


29F

2015. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Nagy. Engem hidegen hagy a mozi, színház, koncert, és opera.
2015. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a vàlasz: Amennyiben te az àltalad felsorolt tulajdonsàgok mindegyikével kivétel nélkül rendelkezel,akkor nem nagy elvàràs. Ellenkező esetben viszont igen.
2015. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy túlzó lenne - már ha aki elvárja is fel tudja kb. ezeket mutatni önmagában. Vagy legalábbis azokat a dolgokat, amiket egy leírásnak megfelelő valaki elvár (ez már a második kérdésre a válasz, de ugye pontosat nehéz mondani, mert más értékeket/tulajdonságokat és eltérő hangsúllyal keres mindenki).


29F

2015. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 RRR ***** válasza:

nem

de mostanában ezt így ,egy férfiben nehéz lesz meglelned

f

2015. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Na,betelt már a postaládád? :D

Az ember úgysem ezek alapján választ,vagy megvan a szikra,vagy nem.

Ha megvan,úgysem azt fogod méricskélni,szereti-e a színházat,vagy...

Alapból nem nagy elvárások,illetve kinek igen,kinek nem.

2015. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!