Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Menjek bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Menjek bele a szeretői szerepbe, vagy ne?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lelkiismeretfurdalásom lenne, és hogy ez nem szép dolog, ugyanakkor megőrjít teljesen a pasi, folyton csak rá gondolok. Ti mit tennétek? Voltatok már ilyen helyzetben?
2015. dec. 20. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen ez. Egyből érdekes lesz bármelyik pasi ha kiderül hogy foglalt, ugyebár.
2015. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az exemről van szó, 3 évig együtt voltunk.
2015. dec. 20. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kizarolag szaabd emberrel kezdj

Ha o is akar teged akkor tegye magat szabadda

2015. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Ha szenvedni akarsz,akkor persze!!!

Ezenkívül igenis lehet parancsolni a puncikàdnak.Sokak mondjàk ezt a " nem tudtam ellenàllni" dumàt. Tudod,ez különbözteti meg az embereket az àllatoktòl. Ès egyvalamit tanulj meg. Amikor teszel valamit,mindig arra gondolj,hogy neked hogy esne. Ez bàrmilyen cselekedetedre vonatkozzon.

2015. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tehát most h is van ez? Kapcsolatban vagy de szeretnél az exedtől vmit?
2015. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fish1 ***** válasza:

Ha felmerül benned egy ilyen kérdés, akkor te is tudod, hogy szívás és orcára esés lenne a vége. Minek akarod kínozni magadat, és a másikat, aki ezáltal meg lenne csalva?

Neked hogy esne, ha szeretsz valakit, majd jól félrelépne és pofára ejtene?

A gyáva emberek tartanak szeretőt. Miért olyan nehéz odaállni a másik elé, és azt mondani, hogy ennyi volt, mást szeretek? -_-

Egy szerető mindig csak "használati tárgy", akit akkor akasztanak le a fogasról, amikor a másik épp úgy gondolja. Ha épp nincs rá szüksége, akkor meg behajítja a sarokba.

2015. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szenvedni akarsz és megalázni magad hajrá. Tudod te. Most komolyan ilyen gerinctelen ember miatt vergődsz?
2015. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ne, te is tudod, hogy nem jó ötlet

hosszú távon nem fogja megérni és sehogy se fogsz jól járni

maradj ki belőle, amíg foglalt

2015. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt, hol nem volt, bepróbálkozott egy srác egy buliban. Ismerkedtünk, felvett msn-re, sokat dumáltunk, kiderült, hogy van nője. Megmondtam, hogy akkor keressen ismét, ha már nem lesz nője. Jelentkezett. Szakított. Járni kezdtünk. 6 évvel később elvett feleségül. End of story.

Az a pasi (a férjem) ismeretlenül is otthagyta az akkori nőjét, hogy velem lehessen. Az exed tudja, hogy milyen vagy, mit várhat Tőled, mégsem szakít a mostani kapcsolatával. Nem kellesz neki eléggé, csak sérülhetsz ebben a kapcsolatban. Ne menj bele. Ha majd eléggé akar, szabad állapotúan is meg fog keresni.

2015. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem voltam, de nem is mennék bele.


Node... hálistennek nem is vagyok kitéve ilyen kisértésnek.

2015. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!