Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nehéz lenne a nők igényeinek megfelelni?

Figyelt kérdés

Ismerkedni próbálok, de csak nézek .... :O Nem tartom magam csúnya fiúnak, normális állásom van, diplomám stb. Empatikusan gondolnak meg érzelmesnek, aki tud figyelni a nőkre. Viszont interneten, de élőben is az elutasítást kapom, mert ez nem jó... az nem jó..., amaz nem jó... stb stb. 5 évig kapcsolatban voltam, de esküszöm 5 évvel ezelőtt jóval alacsonyabbak voltak az igények.


Én lennék rossz ember vagy az igények nőttel ennyivel?


2015. dec. 21. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
mert torz irracionális elvárásokat állítanak fel , nincsenek tisztába hogy milyen szinten vannak . ill a férfiak is hibásak mert sok a pincsi kutya aki adja alájuk a lóval . igen ezt én is tapasztaltam hogy régebben sokkal könnyebb volt a pártalálás mára luxus cikk lett
2015. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem nehéz. Ki mondata, hogy nekik meg kell felelni?


Azért vannak ennyire elszállva az igényeik, mert minden pasi, kutya módjára lesi azokat és próbál alkalmazkodni hozzájuk.

2015. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

arra gondoltál már, hogy az emberek nem egyformák?


hogy akikkel korábban ismerkedtél, azok lehet, hogy most sem azt várják, mint akikkel most ismerkedsz. hiába az eltelt 5 év.


bírom, amikor itt kérdezők a saját nem boldogulásukat társadalmi jelenságnek állítják be.


nem pontba szedett elvárásokról van itt szó, hanem hogy két ember érzi-e a varázst, mikor együtt vannak.

2015. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ne érdekeljenek az igényeik, élj a tieid szerint, ilyen egyszerű... :D
2015. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenkinek megfelelni, arra senki nem képes.

Mik voltak a kifogások? Lehet, hogy nekik fontos, és nem volt kompromisszum. Pl. nálam ilyen egyből kizáró tényező a dohányzás.

2015. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne nekik próbálj megfelelni, hanem önmagadnak.


Az épp elég.

2015. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Én meg pont a normális, szabad, tanult fiúkat hiányolom. Vagy sok van belőlük, csak én nem ismerek egyet sem....
2015. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mások az igényei. Pont olyanokat fogtál ki akiknek valami miatt nem jöttél be és kész. Te sem jönnél össze olyan nővel akiben neked valami nem tetszik. A férfiaknak is vannak igényeik, ezt kár tagadni. Akkor meg miért gond, ha a nőknek is? Nem ezzel kell foglalkozni, hanem tovább próbálkozni. A világ persze változik ez tény. De nem annyira, hogy ne találj párt magadnak pár év alatt mondjuk 5-10 éven belül. Mármint olyat aki mellett végleg megállapodsz. Már ha így tervezed, és nem néhány évente cserélgeted őket.
2015. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!