Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar mindenáron megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenáron megfelelni a mai férfiak egy része a nők igényeinek?

Figyelt kérdés
Akár a saját boldogtalansága árán is? Én sejtem, hogy miért csak kíváncsi vagyok ki mit gondol erről. Kort is írjatok.
2011. okt. 8. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Én nem akarok.
2011. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
én se
2011. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy a lányoknak elég követelményt kell teljesíteniük a "versenyképesség" érdekében, hogy ezt viszonozzam.


Viszont érdekelne, hogy ki dolgozik ilyenkor a saját boldogsága kárára?


21

2011. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hol találok ilyet?

Én eddig csak önző férfiakat ismertem, a férjem is az volt. A környezetemben minden férfi a nagy családfő, a nő meg főzöget és gyereket szül és még elégedett is, hogy saját magát sem tudná eltartani, ha a férje meghalna.


36/N gyerekkel

2011. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a lányoknak jellemzően a külsőre vonatkozó követelményeknek kell megfelelniük, míg a férfiak sokszor elpapucsosodnak a kapcsolatban.
2011. okt. 8. 19:46
 6/14 A kérdező kommentje:
Én a 20as korosztálynál látom ezt főleg
2011. okt. 8. 19:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kapcsolatban nem szabad maradni, amiben bármelyik fél papucs.
2011. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

"Úgy gondolom, hogy a lányoknak elég követelményt kell teljesíteniük a "versenyképesség" érdekében, hogy ezt viszonozzam."


Erre kíváncsi lennék. Az rengeteg követelmény, hogy felelj meg az alapvető igényességi elvárásoknak, és hogy ne legyél ribanc.


A kérdés pedig csak egy nagyon szűk rétegre vonatkozik. Vannak olyan férfiak, akik minden szart elviselnek egy nőnek, csakhogy legyen már valakijük, akik ezt pofátlanul ki is használják. Sokkal jellemzőbb az, hogy a nő marad egy olyan férfival, aki nem törődik vele, megsérti, megalázza stb.

2011. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

"Hol találok ilyet? Én eddig csak önző férfiakat ismertem,"


Rengeteg srác próbál megfelelni, hiszen már huzamos ideje egyedül vannak és nem tudnak egy barátnőt se "szerezni" maguknak, mivel a mai trend az, hogy a srác legyen nagy dumás és laza és magabiztos de emelett legyen jól öltözött is és lakjon külön és legyen kocsija és értsen mindenhez(szerelés, szervezés)...na folytathatom de sose érek a végére.Rendeznek már tanfolyamokat is csajozásra, ha mondjuk nem tudtál róla.Erre fele tart a világ, most már csak módszeresen lehet ismerkedni, másképp nincs sikered.Hidd el sok srác igyekszik, vért izzadva, hogy megfeleljen és a csaj mégis a tipikus és sztereótipikus nagydumás, másokat lekezelő, kötekedös faszit választja.


Kérdezőnek a válasz: azért, mert már évek telnek el és még mindig egyedül telnek a napok el egyeseknek.Szerintem elég ok arra, hogy megpróbáljon az ember változtatni bárhogy, csak ne legyen az ami most van, vagyis egyedüllét.

2011. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Walk With Me ***** válasza:
100%

Mert sz*r egyedül lenni, és gondolják legyen egy barátnője végre egy kis kompromisszumért cserébe. Aztán ez a kis kompromisszum akár észrevétlenül is átcsúszhat papucsásgba.


Én nem akarok megfelelni, mert mint előttem is írták, manapság az az elvárás, hogy legyél partiarc aki laza meg menő stb... Én egyik sem vagyok, de nem is akarok megváltozni azért, hogy legyen valakim. Olyan vagyok amilyen, nem tudok mit tenni, akármennyire is sz*r egyedül.

2011. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!