Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány illetve én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Britannicus kérdése:

Tetszik egy lány illetve én is tetszek neki, hogy tudok valahogy beszélgetést kezdeményezni vele?

Figyelt kérdés
Egy iskolába járok vele, megtudtam, hogy tetszek neki illetve nekem is tetszik ő, valahogy tudok beszélgetést kezdeményezni vele vagy mi lenne a teendőm ilyenkor? Értelmes válaszokat kérnék.

#randi #lány #tetszek egy lánynak
2015. szept. 28. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a Tini Kapcsolatokhoz tartozik ez a kérdés?
2015. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írj rá vagy beszélgess vele a suliba. Csak egy kis önbizalom kell. Ne félj, mert akkor ebből nem lesz semmi.(tapasztalatból mondom). Menj oda köszönj, keress közös témákat stb. talald fel magad, hogy-hogy tudnál közelebb kerülni hozzá. A többi mg rajta múlik.
2015. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!