Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Képcsere után miért nem ír a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képcsere után miért nem ír a lány? Írja még levelet neki, hogy miért nem ír?

Figyelt kérdés
Tők jól elbeszélgettem egy lánnyal, nagyon jól elvoltunk. De kért képet és utána nem ír már, pedig online. Írjak még levelet hogy mi van, mi rosszat mondhattam. Jó úgy nézek ki mint Mr. Bean de szerintem nem vagyok ronda. Szerintem kép miatt ítélni elég csúnya dolog lenne, nem hiszem hogy ilyen lány. Meg ő is mondta hogy van olyan hogy személyiség megszépiti a külsőt.
2015. dec. 22. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Zsoltinak hívnak? Tudom ki vagy! ;)
2015. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem szereti a Mr. Bean sorozatot...
2015. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Átlagos csaj. Én is beszéltem már olyan lánnyal, aki előadta, hogy örülne, ha valaki elfogadná, mert szerinte nagy az orra. Szerintem szép volt, az orrával sem volt semmi baj. Előadta, hogy őt nem érdekli a külső. Meglátta a képem és többet nem írt... :D Pedig nála sokkal jobb csajoknak is bejöttem. Ez van, a nők többsége úgyis koppint, ha nem jössz be külsőre. Ne az itteni álszent válaszokra alapozz, ahol sorban írják, hogy a külső nem számít.
2015. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy tipikus hp! Ezerszer szebb csajod lesz, mint az a hülye szutyok!
2015. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%

Mert 10 nőből 8 a mai világban üres fejű felületes liba.

Tisztelet a kettő kivételnek.

Ha egy tipikus szépfiú vagy, és még a viselkedésed is olyan macsós, akkor nem baj ha 30-as az IQ-d, vagy paraszt vagy a többi emberrel, önző vagy stb.... te vagy a nő szemében a sztár. :)

2015. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Minden lány így működik. Ha kép alapján nem tetszel nekik, szó nélkül lelépnek.
2015. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam pl. van egy férfi típus, amelyik kifejezetten taszít. Szerintem jobb az ilyesmit nem firtatni, csak magadnak ártasz vele. Ha akar, majd ír.
2015. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok lány hangoztatja, h nem számít a külső, de ezt úgy kell érteni, hogy ha bejössz neki, akkor nem számít, hogy szőke vagy barna, kék szemű, zöld szemű, barna szemű magas vagy épp középmagas.


Nem gondolnak bele, hogy van kiálló fogú pasi, kopaszodó, szőrös hátú meg ilyesmik. Azért nem gondolnak bele, mert amikor kimondják azt a szót, h pasi, az csakis jóképű lehet, jólöltözött stb. És akkor innentől nem számít a külső. Értitek?


32N

2015. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8-as: Végre egy őszinte nő! Nagy pacsi! :)
2015. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ennyire korlátozott gondolkodásuak a nők?
2015. dec. 22. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!