Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a nők az idősebb, tapasztaltabb férfiakat?

Figyelt kérdés
Érdekes dolognak találom, hogy ez nagyon gyakori dolog, beszéltem is már pár emberrel erről. Határozottabb, jobban tudja mit akar az életben, többet tett le az asztalra, igen. De nem jobb együtt végigmenni ezeken valakivel? Hogy ilyenné váljon együtt két ember? Miért jó az ha valakiben már megvan, és úgymond felhúzza a másikat?
2015. dec. 22. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Kérdem én teljesen naivan: szeretik-e a nők az idősebb, tapasztaltabb férfiakat, ha azok kevésbé jóképűek? Netán egyáltalán nem is számít más, csak a jóképűség?
2015. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

ez nem kérdés


azért mert érettebb, érettebben gondolkozik, felelőségteljesen viselkedik, önállóbb stb

2015. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Általánosítás! Fiatalabb is lehet olyan amiket leírtál!

Tapasztalat!

2015. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szerintem meg kérdés. Egy fiatalabb ember is lehet önálló, érett gondolkodású. De attól még neki is végig kell tanulnia azt a 3-5-9 évet egyetemen, neki is dolgoznia kell sok évet, mire eljut arra a szintre mint az idősebb férfi. A férfiaknak is kell társ, meg biztonság meg érettség egy komoly párkapcsolatba, és ha valaki ilyet akar, akkor vagy szerencséje van, vagy várja meg azt a kort mire oda eljut hogy a közelében kezdeni akarnak vele az emberek.

Nem értem miért nem jobb egy társ egy életre, akivel végig tudjátok egymást inspirálni, építeni egymást és magatokat is, mint cserélgetni a partnereket folyton amíg nem találunk olyat akiben már megvan amit én keresni szeretnék... oda se csak úgy egyik napról jutott el az ember

2015. dec. 22. 12:55
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Azért mert sok nő érettebb a koránál vagy már korán kiélte magát, biológiai értelemben is korábban érnek, értelem szerűen korban idősebb illik egy ilyen nőhöz. Én nem nézem le a korombelieket, engem simán untatnak. Nem tudnám elképzelni magam egy huszonéves mellett. N
2015. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez egyéni kérdés. Ismerek egykorú párokat, ismerek nagy korkülönbséggel párokat, meg kisebb korkülönbséggel párokat.

A szüleim között 7 év a korkülönbség, anyai nagyszüleim között 6, az apai nagyszülőket nem tudom, már nem élnek, és nem néztem utána, én most egy nálam 2 évvel idősebb pasiért vagyok oda, a legnagyobb korkülönbség 5 és fél év volt a pasi javára nekem. Én nem vágyom rá, hogy én legyek az idősebb egy kapcsolatban, bár külsőre fiatalabbnak látszom a valós életkoromnál, de belül már más életszakaszban vagyok, nincs meg az összhang, de a nagy korkülönbség sem vonzott soha (a szüleim között lévő 7 évet még nem tartom nagy korkülönbségnek). Egyik ismerősöm szülei között 11 év korkülönbség van.

Mindenki más, másképp működik, én így, más amúgy.

2015. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most és fiatal koromban sem szerettek a nők.
2015. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Egyrészt a személyes élmény: én sokkal érettebben/felnőttesebben gondolkodtam az életről, mint korombeli (tipikusan két évvel idősebb) exeim. Ők még nem gondolkodtak ilyenekben hogy állás, meg miből lehet megélni, meg ambíciók, stb. Nekem ez nagyon hiányzott a korábbi kapcsolataimban. (Hogyan nézzek rá fel, ha kevesebbet tett le az asztalra, mint én?) Most egy olyan férfivel vagyok együtt, akinek érettebb a gondolkodása meg a világképe, és engem is inspirál ezzel.


Ez lett volna a másik mondanivalóm. Cuki dolog közösen végigmenni az élet nehézségein, de szerintem ezzel nem inspirálod a másikat, sőt! Tudod, mint a futásnál: azok ösztönöznek jobb teljesítményre, akik gyorsabbak nálad, nem azok, akiknek hasonló a sebessége.


Szóval egyrészt szerintem nem jobb együtt végigmenni, másrészt meg egyidős párok nem is együtt mennek.

2015. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert egyáltalán nem biztos, hogy a fiatalabb végigmegy ezeken a lépéseken!

Az idősebb meg már megtette.

Aki nem, arra rá se néznek.

2015. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy kész férfit kapnak, akivel egyszerűbbek a dolgok. Van anyagi háttér, tudja őket kezelni.

Azt viszont figyeld meg, hogy amikor érettebb pasikat keresnek a nők, sosem egy gyári munkás érdekli őket, hanem egy komolyabb egzisztenciájú.

A legtöbb nő pedig 18-25 évesen még NEM komoly, csak komolynak tartja magát. Óriási a különbség.

Engem 23 évesen az összes közeli ismerősöm, még az is, aki nem kedvel, komolyabbnak tart a legtöbb 30-40 éves férfinál. Közös beszélgetések alkalmával pedig kibukott jó pár lánynál, akik idősebb pasikra nyomultak, hogy én is jó vagyok, komoly és érett... csak épp nincs kocsim, lakásom. Ennyit erről.

Közben pedig volt már 5 évvel idősebb barátnőm, aki valóban komoly volt és sokkal intelligensebb, mint a magukat komolynak tartó 20 körüli csajok.

(Lelki szemeim előtt látom, ahogy a 20 körüli csajok épp kielégülve nyomkodják a piros kezet. Mert olyan "komolyak".)

2015. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!