Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak csak az izmos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak csak az izmos, kigyúrt srácok jönnek be? Akin van egy kis fölösleg annak esélytelen lányt találni?

Figyelt kérdés

Láttam pár olyan kérdést (pasiktól) akik arra voltak kíváncsiak, hogy milyen a felső testük, aki kicsit izmosabb ott már szálltak el a csajok h mennyire jó, tökéletes stb..

Akin van egy kis fölösleg, főleg hason az már esélytelen a lányoknál? Már nagyon régóta nem volt kapcsolatom és szerintem ez is hozzá tartozik, hogy nem sikerül senkit se találnom. 178 cm magas és 95 kg vagyok..

Szeretem a sportokat, szóval nem ülök egész nap bent de sosem voltam még edző teremben, mert nem szeretem a sport ezt a formáját..Ha lányt akarok mindenképp neki kell fognom edzeni és valamennyire kigyúrni magam? 25/F


2015. dec. 23. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Már az ezeregymilliomodik ilyen kérdés.

Nem CSAK ők jönnek be nekik, de tény, hogy jobban odanéznek mint ahogy mi is egy feszes, karcsúbb lány után fordulunk meg, nem egy 165 centis és 80 kilós után...

Mellesleg 95 kiló és 178 centi nem egy "kis" fölösleg. Az igazság az, hogy kövér vagy (már, ha a 95 kiló túlnyomó része nem izom).

2015. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha körbenézel kicsit, láthatod, hogy nemcsak a kigyúrt pasiknak van barátnőjük... Engem még taszít is. Ízlések és pofonok. Sportolj! Ha azt mondod, szereted. Nemcsak az edzőterem létezik :). De sokk több múlik az önbizalmadon és önértékeléseden, mint a tényleges kinézeteden. A sport pedig segít az önbizalmat helyre rakni, úgyhogy ha csinálod, akkor ezért csináld, ne azért, hogy legyen barátnőd. :)
2015. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A hasam az gáz, tisztába vagyok vele..de máshol nem érzem magam kövérnek, nem arányosan oszlott el a súly felesleg..

Nincs is esélyem senkinél mert látják h hogyan nézek ki, így már ismerkedni sem akarnak..persze megértem hisz mindenki a legjobbat akarja magának miért elégedne meg olyannal aki nem tökéletes?

2015. dec. 23. 16:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten a mackós pasik jönnek be. Párom 185 centi és 105 kiló. Általában aki izmos, annak az agya helyett káposztalé van. Hangsúlyozom, általában.
2015. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be az izmos pasik, sőt.... Meg sem nézne az olyan engem.

Nekem pont megfelelnél szerintem. ;)

2015. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Igen, csak az izmos és kigyúrt srácok fognak megnősülni, és az összes másmilyen pasi szólóba marad, nem lesz belőlük apuka, nagypapa, és az életüket úgy fogják leélni, hogy azon siránkoznak, hogy miért nem születtek izmos, kigyűrt pasinak.


Ezeket a hülye kérdéseket magatoktól találjátok ki, vagy valahol olvassátok?


Apukád izmos és kigyúrt? Nem? Nofene! Hogy jött akkor össze anyáddal? Gondolkozz már!

2015. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyéni kérdés, nálam pl. a kövérség és a soványság egyaránt hátrány, de nem pár dekákról van szó, hanem ami az egészségre is ártalmas.

Nem kell, hogy valaki kigyúrt legyen, sőt, a testépítő alkat nem is igazán tetszik, de mivel én is rendszeresen mozgok, ezért előny, ha a pasinak is élete része, hogy sportoljon, az meg felőlem futás is lehet.

2015. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen sajnos,ja és csak leírnám hogy azért ne hasonlítsuk már össze a régi világot a maival...

Közel sem volt ennyire felszínes az emberek többsége,örültek annak,ha beszélgettek társaságban,nem úgy mint ma,hogy mindenki csak a külső alapján 1 mp alatt elítéli a másikat,és kész.(Tisztelet annak a minimális kivételnek.)


Szóval közel sem voltak régen ilyen felszínesek úgy alapvetően sem az emberek,a nőkről külön már nem is beszélve...


Nagyon vékony vagyok,képzeljétek el úgy,hogy edzettem is itthon sokat,fizikai munkát is végeztem elég sokat,és mellette futni is szoktam...Meg sem látszik rajtam.

Ti tényleg nem tudjátok mi az a genetika.

24/F

2015. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És egy újabb ilyen kérdés.


Nem, nem csak az izmos, kigyúrt srácok tetszenek a nőknek. Nekem kifejezetten a mackós pasik jönnek be. A férjem 190cm/106kg, és szeretem. Tény, hogy amikor megismerkedtünk 90 kg volt, de akkor is volt egy kis pocakja meg most is. Mégis imádom. Ez van, jól főzök szerinte:D

2015. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Elsőre nagyon soknak a külső dönt, meglátsz valakit eldöntöd h szimpatikus vagy sem elsőre..ha az esetek 99% nem jövők be elsőre, mert így van..a maradék egy ha még meg is adja az esélyt, hogy megismerjen, simán lehet, hogy valamiért nem leszek szimpatikus utólag..elég nehéz.

Ha már 50-50% lenne akinek szimpatikus vagyok elsőre..már sokkal könnyebb lenne. Nem hibáztatom a lányokat, és senkit sem hisz senki sem hülye h a rosszabbat válassza ha kaphat jobbat is akár már első ránézésre, csak nehéz így párt találni, irodai melót végzet, heti rendszerességgel focizok csak ez kevés, meg nem az életem a kondi terem h kigyúrjam magam

2015. dec. 23. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!