Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szeretetéhes, szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretetéhes, szeretni akaró, kedves, konfliktuskerülő, kisfiús jellem vagyok, akkor esélytelen vagyok a lányoknál, hiszen a lányoknak a bunkó, nagyarcú, menősködő, társasági emberek kellenek elsősorban?

Figyelt kérdés
Én nem tudok alfahím lenni, most mégis mit csináljak, ha kicsit félénk, gátlásos, önbizalomhiányos, csendes, visszahúzódó srác vagyok? Játsszam el, hogy nagy menő vagyok, hogy kelljek egyetlen egy lánynak is? Mindenhol csak a menősködő nagy arcok vagy a bunkó, izomállatok járnak szép lányokkal. Kezdem elhinni, hogy ilyenné kell válnom, ha barátnőt szeretnék, különben ugyanúgy egyedül maradok, ahogy eddig is. Csak olyan nehéz rossznak lenni, utálok másokat bántani, de úgy látom erre buknak a lányok. Az egyik fiú még meg is verte a barátnőjét meg úgy beszél vele, mint a kutyáva és az meg imádja. A másik meg a jóképűséges miatt akárkit megkaphta és össze-vissza csalja a barátnőit mégis minden lány őt akarja. A rendes, magányos, magamfajta srácoka tmeg észre sem veszik vagy talán csak az gond, hogy ronda vagyok és azért nem tapadnak rám a lányok?
2013. febr. 8. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az smeagol?
2013. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"kisfiús jellem vagyok"


Párválasztás esetében a nők Férfit keresnek maguk mellé. Az összes többi tulajdonságoddal nincs baj ... :-P

2013. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek a jellemzők egytől egyik igazak rád, akkor igen, nagyjából esélytelen vagy. A nőknek a férfiak tetszenek, nem a nyafogó, gyáva anyámasszonykatonái. A nők a kisgyereküknek szeretnének az anyukái lenni, nem a pasijuknak.
2013. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy hátrány, de ha jól nézel ki, akkor nem jelent nagy akadályt.
2013. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hosszútávon fárasztó lenne melletted.
2013. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne változz meg,maradj meg ilyennek.

Nem minden lány szereti ám a nagyképű sràcokat,pl. Èn sem. 19l

2013. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tyler913 ***** válasza:

Először is: ne feketén-fehéren lásd a dolgokat!

Úgy látom,Te azt hiszed,hogy kétfajta srác létezik:

a., csöndes,szeretetéhes,aranyos jófiú- mint Te

b., bunkó,nagypofájú alfahím

Magyarán azt hiszed,hogy aki alfahím,az mind bunkó tirpák, Téged meg azért nem vesznek észre a csajok,mert szeretnivaló és aranyos vagy. Csakhogy ez nem igaz.


A lányok valóban az alfa hímeket kedvelik,de ez nem azonos a bunkósággal,sem a kötekedő, kivagyi viselkedéssel. Alfa hímnek lenni annyit jelent,mint dominánsnak lenni egy kapcsolatban. Az alfa hím határozott,céltudatos és magas értéktudata van- ez jellemez néhány bunkó csávót is,de a lányoknak nem a bunkóságuk tetszik,hanem a határozottságuk és az,hogy vállalják a szexualitásukat.


Neked nem kell bunkó,toplák paraszttá válnod, ha sikeres szeretnél lenni a lányoknál. Viszont változnod kell! A legfontosabb,hogy több legyen az önbizalmad,hogy magasabb értéket tulajdoníts magadnak,hogy úgy érezd,Te igenis megérdemled az adott csajt,és neki kell küzdenie érted,nem fordítva. Minden férfiban ott az alfa hím,benned is! És igenis ki kell hoznod magadból azt,hogy határozott tudj lenni a lányokkal,hogy tudd,mit akarsz és elvedd,ami kell.

2013. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!