Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha csak a jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csak a jóképű férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig olyan pasik tetszenek meg, akiknél nincs esélyem. Mivel jó adottságokkal rendelkeznek, már válogathatnak, és nálam jobb nőt választanak végül.

A nagy része egyszerűen keresztülnéz rajtam, egy volt eddig, aki nagy kegyesen felajánlotta, hogy egy alkalmas szex még belefér, persze elküldtem a cifra búsba.

Sehogy sem tudom elérni, hogy elsőre megtetszenek a kevésbé jóképű srácok is, és ha az illető nem vonzz, akkor nem tudok vele randira menni se. Ez tinikorom óta így van.


2015. dec. 13. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
látom a jövőd macskás öregasszony leszel mint a társaid.
2015. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Hát semmit.
2015. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Szar ügy.
2015. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

2 dolgot tehetsz:


1. Adsz esélyt az olyan férfiaknak akik elsőre nem tetszenek, és lehet később kialakul a vonzalom


2. Felturbózod a külsődet, hogy jobb nő legyél. Ha a szokásos köröket megtetted, hogy smink ruha haj diéta edzés... és még mindig nem áll össze a kép, akkor plasztikai sebészet.



Szerintem én voltam az egyetlen, aki rendes választ írt most neked, ezután csak gyűlölködés jön majd.

2015. dec. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Szemét dolog a karma :D
2015. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Vagy érd el a 110%-ot a külsődben, vagy az intelligenciával hódíts.. A legjobb ez a kettő együtt lenne.


A párom, és az eddigi partnereim szerették, hogy nem vagyok egy ostoba tyúk.

2015. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Felszínes vagy, és önérdekből is jobban jársz, ha megváltozol, mert attól még, hogy szép egy könyv borítója, lehet, hogy a tartalma unalmas/üres/undorító.
2015. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

Sztm az átlagnál szebb nő vagyok. Sok nagyon helyes pasival ismerkedtem. Vagy óstobák vagy unalmassak voltak.

A jelenlegi párom nem túl helyes,de férfias és jó a kisugárzása. Egyszerűen egy kincs.

Nem minden arany ami fénylik!!

Adj eséjt olyannak aki külsőre nem feltétlen olyan helyes. Ne légy felszines. Ahogy írták így egyedül maradsz!!

N/24

2015. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
Két kérdéssel később megtalálod a párod..
2015. dec. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Eh... nem keresem meg azt a kérdést, amikor ugyanezt egy férfi kérdezte meg... hát nem kicsit volt támogatva ebben, férfitársai kiálltak mellette, hogy "ne vegyen magán erőszakot" és a többi


Én neked is ezt tanácsolom. Nyilván abból lesz bármi, ha olyannal kezdesz, akihez vonzódsz. Próba szerencse.

2015. dec. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!