Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan kedves csinos no,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan kedves csinos no, akit nem zavarna az ha 1000kmre talalna maganak pasit es kesobb ki is menne hozza ha szinten tetszik neki?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ő nekem az álompasi akkor talán. 20/L
2015. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A távolság még nem para, de hogy kimennék-e, vagy egyáltalán bárhova költöznék-e, az attól függ, hogy lenne-e biztos munkám, és ami lenne, az nem rosszabb-e a mostaninál. Itt most van, és egy darabig ezt nem szívesen adnám fel.
2015. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszene az ország és lenne munkám akkor kimennék, de csakis a férfi miatt nem. Magam miatt tenném, mert nem akarom senkinek kiszolgáltatni magam és feladni az önállóságom. És biztos nem akarnék vele azonnal összeköltözni, mert egy távkapcoslatban nem lehet annyira megismerni az embert, hogy rögtön nála is lakjak.
2015. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt távkapcsolat, bár az "csak" 200 km-re szólt, illetve volt egy amolyan "titkos"(idézőjel ott van) szerelmem, aki 450 km-re lakott tőlem... Szóval ja, utaztam volna, igazából mindig a másik fél volt az, aki két szalmaszálat nem tett volna keresztbe értem. Az igaz szerelmet pedig 500 méterre találtam meg a házamtól yeey~ :"D


20/L

2015. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!