Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Nektek tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek tetszik, ha egy csinos lány néz titeket? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért érdekelne, hogy élvezitek-e/ tetszik-e , ha egy csinos lány nagyon néz titeket, mert engem sok esetben például nagyon zavar, amikor egy pasi folyamatosan néz. A ti helyzetetekben ez hogy van? Idegesít vagy jó érzés?

Előre is köszi minden személyes véleményt, normális választ!



2014. máj. 11. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2014. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Paint válasza:
100%
Zavarba gyüvök.
2014. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Inkább zavar, mert nem tudom, hogy mi lehet rajtam olyan furcsa amit annyira néz.

Ha meg tetszem neki, jöjjön oda és hívjon el teázni :)

2014. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szóval ilyenkor fel se merül bennetek, hogy esetleg azért néz, mert tetszel neki?
2014. máj. 11. 11:14
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

nem feltétlen.

egyrészt sok esetben azt sem lehet biztosan tudni, hogy engem néz, másrészt pedig lehet csak elbambult, vagy valakire emlékeztetem és azon gondolkodik ki az...

sok oka lehet, nem feltétlen kell minden mozdulatra tetszést sejteni...

ha meg így van, miért nincs annyi esze, hogy valahogy jelezze, pl vigyorogjon, mint a tejbetök, vagy kacsintson, vagy jöjjön már oda bakker?! :D

2014. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Eleinte jó, de aztán elkrzdek izzadni, büdös lesz a hónaljam, nem tom milyen fejet vágjak, így végül Mr Bean tekintetével bámulok a semmibe, mert nem talok semmit amit nézhetnék, becsukott szemmel meg nem lehetek, aztán kinomban előveszem a telefonom, hogy megnézzem az időt, pedig ezt megtehttem volna karórám segítségével is, aztán végig lapozom a főképernyőt és lezárom és visszahelyezem a zsebembe. Észreveszem, hogy még mindig engem figyel, én meg már teljesen eláztam az izzadságtól és rájövök, nem is tudom mennyi az idő, pedig az azért vettem elő a telefont az előbb, hogy megnézemm...

Aztán elfutok!

2014. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy idő után feszengeni kezdek hogy mi a fenét néz..

18/F

2014. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

És ha teszem azt ismeritek is a csajt, aki gyakran néz titeket?


( Bocsi, hogy ennyi kérdést teszek fel, de tényleg érdekel és fontos lenne.:) )

2014. máj. 11. 17:21
 9/14 Paint válasza:
51%

Nem feltétlen.

Egyrészt sok esetben azt sem lehet biztosan tudni, hogy engem néz, másrészt pedig lehet csak elbambult, vagy valakire emlékeztetem és azon gondolkodik ki az...

Sok oka lehet, nem feltétlen kell minden mozdulatra tetszést sejteni.

Ha meg így van, miért nincs annyi esze, hogy valahogy jelezze? Pl. vigyorogjon, mint a tejbetök, vagy kacsintson, vagy jöjjön már oda bakker?!

2014. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyeneket utálom a legjobban. A tipikus játszadozó aljadék. Sokszor futottam már bele ebbe a csapdába és a sokadik átvágás után megfogadtam, hogy többé nem fognak ezekkel a provokációkkal felültetni. amint észreveszek ilyet azonnal lépek onnan, ha buszon csinálja, akkor meg elfordulok, vagy elülök onnan.
2014. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!