Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagyon jó barátom aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uszkormos kérdése:

Van egy nagyon jó barátom aki lány és nekem nagyon tetszik minden szempontból vicces aranyos kedves és nagyon jól el lehet beszélgetni vele ráadásul még csinos is. Hogyan kellene elhívnom randizni vagy hogyan kellene megmondanom neki hogy szeretem:?

Figyelt kérdés
1. osztályos korunk óta ismerjük egymást. 16 évesek vagyunk

2014. júl. 3. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szavakkal! Inkább próbálj minél több, kötöttségek nélküli közös programot szervezni, és csak élvezd! Biztosan adódik majd olyan pillanat, hogy egy-egy közös nevetés után közel hajolsz hozzá és mélyen a szemébe nézel. A reakciójából érezni fogod, viszonozza-e az érzéseidet. Ülj hozzá közel, apró és rövid, ártatlannak tűnő érintésekkel próbálkozz. A harmadik, negyedik ilyennél pedig, ha nem kapja el a fejét, csókold meg.

Magyarul: udvarolj, hódítsd meg!

Ez sokkal izgalmasabb egy nőnek, mint ha nekiszegezel egy kérdést vagy vallomást, ami váratlanul érinti és nem tudja hirtelen lereagálni, és kínos helyzet áll elő.

2014. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi megfogadom a tanácsodat jól hangzik :)
2014. júl. 3. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:
A jó öreg romantika sosem mond csődöt! :)
2014. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!