Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban, valóban kevés, ha valaki értelmes, kulturált, jó ember?

Figyelt kérdés

Könnyen teremtek kapcsolatot másokkal, a legkülönbözőbb helyzetekben is megtalálom a közös hangsúlyt sok emberrel, partnerkereséshez mégis kevésnek bizonyul mindez. Már az első randevúig is nehezen jutok el, ha pedig mégis megvolt, akkor nincs folytatása.

Régebben nem voltak ilyen problémáim, most, hogy elmúltam negyven, úgy tapasztalom, csak a vagyon, a drága autó, a lakás/ház, a pénz számít. :-(

/szingli barátaimtól is ezt a rossz tapasztalatot hallom/

Külsőre alig változtam, talán kicsivel férfiasabb lettem. Testes voltam és vagyok. Ha ez régen nem volt probléma, ma miért lenne az?

Egy valami nem lettem a kor előrehaladtával, gazdag!



2015. dec. 26. 01:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem voltál elég tökös, határozott férfi, aki tud nemet mondani és vannak korlátai (amelyeket nem enged senkinek átlépni), ezért olyan számító nőket vonzottál be az életedbe, akik keresztül gázoltak rajtad.


"A mai világban, valóban kevés, ha valaki értelmes, kulturált, jó ember?"


Ezekkel a tulajdonságokkal önmagában semmi baj nincsen, de papucs jófiúnak sem éri meg lenni. Lehetsz te kedves, de érződjön mögötte a férfias erő és magabiztos határozottság, különben csak önmagában a kedvességgel legfeljebb baráti szinten tudsz majd nőt szerezni.

2015. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Titusztitusz ***** válasza:
Kedves 10-es...Úgy látom sehogyse tudlak kizökkenteni a mostani pesszimista lelkiállapotodbol, pedig hidd el, amit írtam az MIND ÚGY VAN, ahogy mondom...Próbáld meg AZZAL A SZELLEMISÉGGEL A DOLGOKAT INTÉZNI, amire fentebb utaltam...A jóakarat vezérel, amikor azt írom mindig ide, amit...És a tapasztalat...Amúgy a "fagyis próba" nem butaság, és nemis én találtam ki most...Hidd el, az ELV tényleg jó, és hasznos...Ami párbeszédet leírtam fent, MEGTÖRTÉNT DOLOG volt, SZÓROL-SZÓRA így hangzott el...(Mármint történetesen a második variáció...Bár éppen az elsőhöz is volt néhányszor azért szerencsém különböző nőcik kapcsán,de ott csak álltalánosítottam a válaszokbol, viszont a második variáció pontosan olyan szavakkal történt, ahogy azt leírtam...)És tudod miért emlékszem még mindig minden elhangzott szóra ezen eset kapcsán? Azért mert a példában szereplő második hölgy esete történetesen a feleségem története volt...Aki már 23 éve a nejem...És soha semmi gondom nem volt még vele a 23 év óta...Jól élünk, és képzeld, MINDEN PÉNZÜNKET-BEVÉTELÜNKET Ő KEZELI, én azt se tudom, hogy mennyi pénzünk is van a családi kasszában, meg nemis érdekel...Ugyanis ha valamire pénz kell nekem, akkor CSAK KÉREK TŐLE, aztán ad amennyit csak kell...Legfeljebb megkérdi hogy mire kell,de aztán ennyi...És mindezt úgy, hogy NAGYSÁGRENDEKKEL TÖBB PÉNZT AD BELE a családi kasszába mint én...(Mivelhogy többet keres mint én...)Úgyhogy hidd el, NEMCSAK OLYAN NŐK VANNAK a világon, mint amilyenekkel te meg a kérdező találkozni szokott ezek szerint, viszont éppen ezért írtam fentebb is, hogy NAGYON MEG KELL NÉZNI AZT, hogy kivel áll össze az ember...EZEN MÚLIK MINDEN...Próbáljátok már megérteni azt, amiröl beszélek...Nem hülyeség...
2015. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!