Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kulturált, értelmes emberek...

A kulturált, értelmes emberek mely autómárkákat preferálják véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

Jó tudom, nem lehet teljes mértékben általánosítani, de én például "kinézetre bunkót, köcsögöt" nem láttam még Lexusban.


Ja és több szemétládát (személyesen ismerve és az utakon mutatott viselkedésük alapján) láttam már régi swiftbe mint régi BMW-be.


2014. jan. 29. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
A kulturált, értelmes emberek olyan autót vesznek, amilyenre pénzük van, és azon belül amilyet akarnak.
2014. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
74%

/ de én például "kinézetre bunkót, köcsögöt" nem láttam még Lexusban./


a kinézet egy dolog,a viselkedés meg egy másik


lexus alig látni az utakon így nyilván kevesebben vannak.


én soha nem általánosítok,ha megy előttem egy bmw vagy audi vagy bármi eszembe sem jut hogy egy bunkó vezetheti.

majd ha bizonyítja hogy az majd akkor gondolom de akkor is csak őt tekintem annak nem általánosítok márkára mert nincs értelme.

2014. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Gratulálok. Akkor vegyél 353-as wartburgot, az az igényes kultúrált értelmes emberek autója.
2014. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
dirtboy, megkérdezhetem, hogy az ország melyik részén laksz?
2014. jan. 29. 13:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Pololi Béla, én is gratulálok az értelmes megnyilvánulásodhoz :)
2014. jan. 29. 13:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ja és több szemétládát (személyesen ismerve és az utakon mutatott viselkedésük alapján) láttam már régi swiftbe mint régi BMW-be."


Ez mondjuk lehet attól is, hogy kábé 10x annyi Swift közlekedik az utakon, mint BMW. Ezen nem gondolkodtál még?

2014. jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dirtboy ***** válasza:
borsod,miskolcon tanultam sok luxus autó van még aston martin is de lexusból nem sokat láttam
2014. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lényegtelen elgondolkodtam e rajta vagy sem, páran provokációnak gondolják a kérdésem miközben nem annak szántam!
2014. jan. 29. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem márkafüggő, hanem típus.


Pl BMW tulajdonosokból sok a boyracer, de ugyanakkor akad 20 milliós példány is az utakon öltönyös üzletemberrel a volán mögött.

2014. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!