Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi szakítás karácsonykor?

Figyelt kérdés

#férfi #nő #ünnep #szakítás #társkeresési és párkapcsolati problémák
2015. dec. 26. 10:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mi bajotok van 8-as válaszával? Hogy nem baromságot írt?

Ón: gondolom a sok viszkető likú pitsa miatt is akinek nős pasi kell, hogy ne legyen egyedül karácsonykor...

2015. dec. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Latom tobb embernel szinten az eljegyzes van tobbsegben. Bar be se lepek facere, mig le nem cseng ez az egesz...
2015. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#3 jól mondja,egyet értek!!
2015. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok több szakítást de lehet az oka az hogy ha már nem szeretsz valakit vagy összetörte a szíved nem bírod már tovább görgetni a színlelést, hiszen amikor egymás családjánál vagytok, jönnek a kérdések, mikor lesz eljegyzés? Te meg már menekülnél az egészből...nem akarsz, nem bírsz még egy ünnepi időszakot átszínlelni.
2015. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mert ilyenkor rájönnek sokan a szeretet ünnepének alkalmával, hogy szeretetet kellene érezniük, de nincs. Ilyenkor rádöbbennek, hogy hiányzik valami, ami a hétköznapokban fel sem tűnt...

Egyébként én is inkább eljegyzéseket látok eljegyzéske hátán

2015. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Köszi annak, aki lepontozott! 😂 Így sokkal jobban érzem magamat. 😅


A #9 voltam.

2015. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ami nekem eszembe jutott:

-sok ember ilyenkorra jut el odáig, hogy oké, éreztem, hogy nincs rendben a kapcsolat, de eddig elvoltam a langyos vízben, de most, hogy ez a "szeretet ünnepe"-dolog szól mindenhonnan, rájöttem, hogy már nem szeretem, és nem tudnék vele karácsonyozni

-vannak olyanok, akik spúrak ajándékot venni, és azért szakítanak

-karácsonyozás előtti stressztől is megromolhat végleg egy kapcsolat

2015. dec. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus baromság!

Nem hiszem, hogy több szakítás lenne ilyenkor, mint mondjuk április 7-én, csak az éppen nem neves nap és senki meg nem jegyzi... ez meg egy kiemelt ünnep és ilyenkor mindenki ilyesmikre figyel, holott gyerek sem születik több és házasságot sem kötnek ilyenkor...

2015. dec. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!