Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kidobtam a barátnőmet pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobtam a barátnőmet pont karácsonykor szerintetek hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyunk eggyütt másfél hónapja kb...és most történt egy olyan dolog, hogy nem tudtam hova tenni és igazából ez miatt szerintem én vagyok a hibás.

Tehát gondolkodási időt kért , hogy képes e bele vágni egy komoly kapcsolatba mert velem azt akart, csak nem volt benne biztos, hogy ő képes e rá.

Nekem ez annyira furcsán jött le ,hogy elmentem hozzá és megmondtam neki ,hogy nekem meg nincs időm hülyéskedni és ennyi..fel se fogta, hogy most szakítottam vele kb estére és felhívtam, hogy megkérdezzem mivan és sírt a telefonba.

Én meg csak osztottam folyamatossan..de a végén megakartam vele beszélni a dolgokat és azt mondta ,hogy nincs miről beszélnünk, hogy nem vagyok kitartó és ennyibe maradt az egész.

Nagyon sokat csalódott és fél szeretni és fél kimutatni az érzéseit is volt egy 10 éves kapcsolata (házasság) és egy gyereke is van, és annak a kapcsolatnak nagyon csúnyán lett vége.

Szerintetek mit csináljak? tegnap óta nem tudok vele beszélni.

Ő 28 én 20 éves vagyok ebből csak ez az egy probléma jött elő amit leírtam.

amúgy nagyon depressziós és mindenről hamar lemond, de én bánom ,hogy ez történt és valahogy helyre akarom hozni.



2012. dec. 26. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! Ezt már végleg elkúrtad!
2012. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Haver,legyél már egy kicsit keményebb!

De ha nem,akkor meg kérj bocsánatot tőle személyesen,ás kérd meg rá,hogy értse meg,hogy el volt borulva az agyad.


Egyébként te is lelkizős gyerek vagy,ha te érzed magad rosszul a történtek után..

Haver,az élet kemény dolog, légy kitartó különben eltaposnak!

18/F

2012. dec. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
A Hihető legjobbkor dobtad ki , haver...
2012. dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Egy gyermekét egyedül nevelő anyával, nővel, így nem lehet már viselkedni, mert azonnal leír!!!

Szerintem esélyed nem sok...

2012. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem csoda, hogy gondolkodási időt kért!

Ha van esze, azóta már végig is gondolta, és szóba sem áll veled többet.

2012. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
fasza akkor...
2012. dec. 26. 10:22
 7/10 A kérdező kommentje:
és milyen szöveggel lenne egy csepnyi esélyem is?
2012. dec. 26. 10:24
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne próbálkozz! Egy oltári nagy bunkó vagy, ne csodálkozz hogy gondolkodási időt kért!
2012. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szép kis karácsonyi ajándék. a karácsony a szeretet ünnepe.


idióta...

2013. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 eperke.65 válasza:
ha tudod hogy min ment keresztül akkor lehetnél megértöbb
2013. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!