Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy harag van bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy harag van bennem?

Figyelt kérdés
7 hónapja szakítottam a párommal. 2.5 évig voltunk együtt. Azóta nem találtam senkit. Viszont azt érzem hogy a magány érzése egyre inkább kezd haraggá / gyűlöletté válni az emberek iránt. Értelmes válaszokat szeretnék.
2015. dec. 26. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, bennem is van ilyen. Jó lenne kapni nekem is valakitől, és irigylem azokat, akiknek ez megadatik. Viszont nyitni is félek, mert mi lesz, ha csalódok. Aztán meg megrázom magam és egy kis önkritikát gyakorlok. :)
2015. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

És van aki szerint ez a jobb, jobb annál, mintha szoronganál sírdogálnál és magadba fordulnál.


Ez sem jó teljesen sőt egyáltalán nem, de ez meg olyan érzés mint amikor azt mondanád, hogy egy emberi élet sem érdekel egyetlen egy sem.


Hosszútávon mindkettő ahhoz vezet, hogy egyedül maradsz, dehát nagyon sokan küszködnek ezzel, a magánnyal, meg a haraggal mások iránt, mindaddig míg meg nem találja az életben az ember a boldogságot ami a legtöbb embernél a párját jelenti, a férfit, a nőt akit szeret aki szereti őt és boldog vele, van aki pedig attól is boldog ha megvalósíthatja a terveit utazások, karrier.

2015. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is lassan 7 hónapja egyedül. De én se gyűlöletet, sem haragot nem érzek. Se az exem, illetve semelyik nő iránt.

Persze rossz egyedül, jó lenne valakihez haza jönni meló után, de most ez az időszak van. Ezen is át kell esni! :)

2015. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pár hete egy srác összeesett a buszon. Teljesen hidegen hagyott, nem foglalkoztam vele. És tudom hogy ez az állapot csak rosszabb lesz. 17 éve még egy mindig mosolygó gyerek voltam. Most meg azzá válok lassan amitől gyerekként féltem. Istennek tényleg van humora.
2015. dec. 26. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem annak nincs az csak sz**opat :)
2015. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek veled erről, akár személyesen is ha közel élsz. 26/F
2015. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!