Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rengeteg harag van bennem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg harag van bennem! Félek, nehogy rossz vége legyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy komoly kapcsolatom, aminek fél éve vége lett. Nem tudok rajta túl lépni, hiába udvarolnak mások...

Megtudtam, hogy több lánnyal is lefeküdt azóta. Ez engem nagyon rosszul érint és konkrétan nagyon dühös vagyok..

Félek, nehogy butaságot csináljak!


2014. ápr. 29. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
erős ember vagy te urald az érzelmeidet
2014. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az, hogy szerintem van egy kis személyiségzavarom, de pszichológusig még nem jutottam el... De több jellemző, furcsa tünetem is van. Sok dührohamom lenne, ezeket is már egyre nehezebb visszatartanom.

Nem csak őt tenném el láb alól idegességemben sajnos.

2014. ápr. 29. 21:29
 3/13 anonim ***** válasza:

butaságot..


Gyere át hozzám, átdumcsizzuk aj éjszakát.


26F

2014. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg kezdek kicsit félni, hogy nem fog-e ez átcsapni mániába... Így is rengeteget gondolok rá, de mióta megtudtam, hogy miket csinál, csak ő jár a fejemben.
2014. ápr. 29. 21:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Vezesd le valamin a dühödet (sport, mozgás, bármi ami eltereli a gondolataidat). Az természetes hogy komoly kapcsolaton az ember nem könnyen lép túl, de jobb ha nyitsz az emberek felé vagy tényleg mánia lesz belőle.
2014. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lépj tul rajta és felejsd el, majd neked is lesz másik kapcsolatod lehet sokkal jobb is lesz, mint ezzel a fiúval volt. Mindenkinek tiszteletben kell tartani mások érzelmeit, ha ő már másik kapcsolatokba bonyolodott, ehhez neked semmi közöd. Te is probáld meg élni az életedet, ne a multon rágodj, uj kapcsolat felé nyiss.
2014. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Alig van időm, érettségire készülök...
2014. ápr. 29. 21:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Ide figyelj! Én felpofozlak! Nem vagy te lekvár!! ERŐS VAGY!!!!Ha jönnek a düheid, én tudni fogom és kénytelen leszek boldoggá tenni téged... Ne borúlj ki, ez PARANCS!!!!!
2014. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tereld a gondolataidat róla, például koncentrálj az érettségire. Ha hallasz felőle, hogy miket csinál akkor meg ne idegeskedj, hanem röhögjél hogy háhá én voltam előbb.
2014. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha engem valaki most felpofozna, biztos beleállítanám a kést
2014. ápr. 29. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!