Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért van az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gixerk6 kérdése:

Lányok! Miért van az, hogyha ismerkedéskor kiderül, hogy vannan gyermekeim. (De nem velem élnek. ) Azonnal "riadót" fújtok?

Figyelt kérdés

2015. dec. 26. 20:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
hihihi Ha már a pénz egy mozgató dolog akkor halott ügy :)
2015. dec. 26. 22:36
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok, nem érzem magam késznek az anyaságra. És persze, nyilván nem nekem kellene nevelgetni a gyerekeid, de attól még bizonyára állandó kapcsolatban álltok, ha esetleg velem komolyra fordulna, akkor valamilyen szinten pótmamájuk lennék én is.


Ez az egyik. A másik, hogy iszonyúan zavarna az állandó kapcsolat- nem a gyerekekkel, hanem az exeddel. Akivel ezek szerint nem is azért szakítottál, mert annyira rossz volt és nem szeretted, hanem mert megbántott. Folyamatosan azt érezném, hogy pótlék vagyok. Nem csak a gyerekeidnek, amikor apás hétvége van (amikor érted, én szeretnék egy jó kis romantikus hétvégét tartani, esetleg elutazni valahova, akármi, de nem, mert hozzád éppen mennek a gyerekeid), de neked is, az anyjuk helyére.


Én tudom magamról, hogy ezt nem tudnám tolerálni, olyat viszont sosem kérnék, hogy válassz köztem és a gyerekeid között. Ezért ha összeakadnék egy gyerekes pasival, akkor ezt tudván, egyből elbúcsúznék, nem húzva az idejét esetleg olyan lányt találni, aki viszont el tudja fogadni őt is és a gyerekeit is.

2015. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam ezzel a problémával, vagy nem tűnt fel ha valami jelentéktelen nő "riadót" fúlt.

2 hosszú kapcsolatból van három gyerekem, szegény vagyok, öreg, - de a kedves egyre több utalást tesz rá, hogy jó lenne... :D

2015. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Kedves 12es.Köszönöm ,hogy a te "szemszögedból" is láthattam a dolgokat.Néhánnyal nem értek egyet de,mind1 korrekt válasz.THX
2015. dec. 26. 23:10
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén, (tételezzük fel, hogy nem vagyok foglalt, mert az vagyok éppen :D), ha ismerkednék, most még abban a korban vagyok, hogy remélném, hogy találnék magamnak olyan férfit, akinek nincs gyereke. Egyszerűen nehéz feldolgozni azt, hogy nem én vagy későbbiekben a közös gyerekünk a legfontosabb az illető életében, hogy a gyerekhez meg az exhez kell passzítani a mi életünket (hogy ugye hétközben dolgozom, és kb. kéthetente tudnánk együtt tölteni egy hétvégét kb., mert máskor jön a gyerek, és még akkor sem 100%, hogy el tudunk menni egy moziba, színházba, mert jaj, az ex éppen megbetegedhet, sürgősen be kell mennie dolgozni stb.), hogy a gyereket nem nevelhetem, mert az én tüncimüncimre ne szólj rá, nem vagy az anyja, tök mindegy, milyen csúnyán beszélt veled meg hogy az ajándékba kapott babát a falhoz vágta, amiért nem Barbie... rengeteg ilyen sztorit hallok új feleségektől / nőktől. Én ennek most még nem tenném ki magam... max. akkor, ha a harmincas éveim közepén járnék, mert akkor már sanszos, hogy nagyjából elvált gyerekes férfiakból válogathatnék leginkább.
2015. dec. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Van valami abban, amit az utolsó írt, h a saját gyermekem csúnyán beszél, minősíthetetlenül viselkedik, akkor saját belátásom szerint elbeszélgethetek vele, kiszabhatok büntit, de a más gyerekétől nem vonhatom meg a mesét pl., nem is biztos, h egyáltalán rászólhatok, mert ki vagyok én? Apuka szerint nem vagyok az anyja, az anyuka szerint meg csak egy ri.banc, aki csak ne szóljon az ő gyerekére. Egyáltalán nem biztos, h pajtik leszünk apuka gyerekével, mint a filmekben. Szóval én visszavonulnék ilyen esetben és átengedném a terepet jó szívvel egy olyan lánynak, aki mindezt elfogadja és örömet lel benne.
2015. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Természetesen látok igazságot a hozzászólásaitokban..De néhány dolgot tulreagáltok..:)Egyáltalán nem hiszem hogy "problémás"lenne a kislányom.De persze ez az én meglátásom..

Vagyis akkor most nekem ennyi "behalt" a piac számomra ?xD

2015. dec. 27. 11:17
 18/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, mindenki a saját és általa látott eshetőségeket, tapasztalatait, álláspontját írja le, akkor is, ha te ezekkel nem értesz egyet.

Egy tippem lenne, ezt olvasd el:

[link]


Nekem anyukám pedagógus, nagyot változott a szakma és a lehetőségei pályakezdő kora óta, sok eszközt kivettek a kezükből, ami nehezíti a szakmát, többek között fegyelmezési eszközöket is, én rajta keresztül látom, mennyire kegyetlenek és rafináltak tudnak lenni a gyerekek, ha valamit akarnak. Egy önmagára és másokra is veszélyes gyerek hónapokig rettegésben tartotta az egész iskolát, és már külön egyéni oktatásban kellett részesíteni emiatt, de elküldeni csak akkor lehetett az iskolából, amikor kést találtak nála, az nem volt elég, hogy összeverte a társait, hogy a saját anyja fél tőle...

2015. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
A kis történetben amit mutattál,ott együtt nevelik a leányzót..Tudom hogy vannak ienek.Ne érts félre nem ellenségeskedem senkivel a kommentei miatt.De én csak azt nem tudtam eddig felfogni,hogyha 2 hetente 1 alkalommal nálam lehet a kisány,miféle problémát okoz..Na mind 1.De tárgytalan már a kérdés..
2015. dec. 27. 12:14
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

12. vagyok:


Ha kéthetente egyszer nálad van a kislány, azzal persze, toleráns az ember- amíg az nem az a hétvége, amikorra éppen kirándulást tervezett magában, hiszen a fene se fogja követni, hogy most ez vajon az a hétvége-e vagy sem, vagy nem éppen egy évfordulótok vagy bármi hasonló hétvégéje, ahol ő inkább veled lenne kettesben, romantikázna, ahelyett, hogy a lányod pesztrálja. Sőt, akkor feltételezem te inkább a kislányoddal foglalkoznál (érthető módon), ha nem éltek együtt, sok nő szerintem ilyenkor szépen a háttérben marad, legyen csak tényleg apás az az apás hétvége. Nem is találkozunk akkor. És ha mondjuk nyáron nyaralni mennénk, vagy valami, és pont akkorra jönne az a bizonyos hétvége, amikorra ki tudja venni a szabit? Nem mindenki akar egy idegen kisgyerekkel menni együtt nyaralni, főleg, ha még annyira nincsenek is együtt régóta a gyerek apjával.


Nem hiszem, hogy neked bedőlt volna már a párkapcsolati "piac", csak inkább az "árukészletet" kellene megválogatnod- olyan nőt kell találnod, aki megérti ezt a helyzetet, és ez a korunkbelieknél jellemzően azok a nők, akik hozzád hasonlóan egyedül maradtak egy vagy több pici gyerekkel.

2015. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!