Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek feltétel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek feltétel egy pasinál, hogy boldog legyen és szeressen élni?

Figyelt kérdés
Szeretnék párkapcsolatot, de nem vagyok boldog nagyon nem érzem jól magamat lelkileg, ez kizáró ok?
2015. dec. 27. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jah
2015. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát általában ép lelkűeket keresünk, de ha feljön az anyai ösztön akkor nem kizáró ok.
2015. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

A legtöbb lánynál ez kizáró ok.

Senki se szeretne nagyon egy folyton szomorú emberrel együtt lenni.

2015. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem szereted saját magad, nem várhatod el, hogy egy párkapcsolatban szeressenek. Én így gondolom.
2015. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mindig szomorú csak szarul érzem magam, mert nem találok magam mellé senkit.
2015. dec. 27. 18:57
 6/18 A kérdező kommentje:
Vannak napok mikor annyira boldog vagyok, hogy majdnem kiugrok a bőrömből. Mostanában nem akar semmilyen kapcsolat összejönni és teljesen rosszul érzem magam emiatt.
2015. dec. 27. 18:58
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Férfiként mondom, hogy ilyen hozzáállással nem fogsz találni senkit. Ne keseregj, cselekedj!
2015. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha most ez egy akadémikus kérdés, akkor egy határozott IGEN a válaszom. Feltétel, hogy szeressen éni, és érezze jól magát, illetve kizáró ok ezek hiánya.


A gyakorlat ezzel szemben az, hogy már több mint egy éve szeretek egy férfit, aki nem érzi jól magát, többnyire kedvetlen, nem szeret élni, ezt elég sokat hangoztatja is, sokszor még az is megfordul a fejében, hogy végez magával. Ilyenkor az én dolgom a rettegés és az aggódás.

No, a lényeg: én egy életvidám, extrovetált, optimista nőci vagyok, sokáig nem szoktam egy problémán rágódni, vagy lehangolódni, könnyen fel tudom dolgozni a nehézségeket, legalábbis eddig így volt. Mostanában, kábé egy hónapja érzem, hogy valami nem oké, ,ár nem vagyok olyan vidám, szorongok, labilis a hangulatom, könnyen elsírom magam, és ha a jövőmre gondolok, sokkal sötétebbnek tűnik fel, mint egy évvel ezelőtt.

Nem vagyok biztos benne, hogy ez így jó választás volt.

2015. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sok mindennel próbálkoztam amivel boldogabbá tehetem magam, volt mikor sikerrel jártam vele, több önfejlesztő könyvet olvastam sportoltam is. Az az igazság hogy kevés lány tetszik igazán akit szívesen meghódítanék és féle hogy emiatt nem jön össze.
2015. dec. 27. 19:05
 10/18 A kérdező kommentje:

Tudom kicsit elcsépelt amit írni fogok, de egy normális számomra szép lánnyal, ha együtt lennék nem érezném így magam. Tudom magunkba kéne először rendet tenni, de társaslények vagyunk és szükségünk van társra.

Nem rég randiztam egy lánnyal annyira boldog voltam, aztán kiderült róla mindenféle szar, hogy mennyire megsebbzett negatív és elfelejtettük egymást. Több ilyen lánnyal ismerkedtem és ezért vagyok boldogtalan, hogy nem találok egy normális lányt akivel közös lenne a szimpátia.

2015. dec. 27. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!