Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan hogy egy átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy egy átlag alatti csúnyácskább fiú a személyisége miatt mindig tud barátnőt szerezni, méghozzá csinosabbakat?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fiút, elég csúnyácska, kövér fiú, mégis mindig van csinos nő mellette. Mikor kérdezzük, hogy ezt hogy csinálod, csak annyit mond, hogy a női lélekre kell hatni, nagyon érzelmes, figyelmes, empatikus fiú és valahogy ezzel megfogja a női lelket. Ilyennel lehet sikereket elérni a nőknél?
2015. dec. 27. 20:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
83%

Milyen kép? Senki nem olyan hülye, hogy a barátait, ismerőseit itt égesse. azon kívül felesleges is. Felraksz itt egy képet egy szexi színésznőről és jönnek a válaszok, hogy ronda, ferde az arca, megjárja...milyen kificamodott ízlése van az itt írogatóknak? Akit én csinosnak tartok az itt le lenne húzva 10/4-5 re és akkor kiderülne, mire is vágynak az itt síró fiúcskák: bőven tökéletes nőkre.


És ami a külső-belső kapcsolatát illeti:a belső IS fontos? Én nem jönnék össze olyannal aki belülről nem olyan amilyet szeretnék, és kész. DE az is tény, hogy a külső IS számít, mert ha nincs meg a szikra akkor az egész nem ér semmit. Viszont sokszor olyannal van meg a szikra aki nem túl jóképű, de van férfias kisugárzása.


De ha valaki abból a tévedésből indul ki, hogy a legfontosabb a külső akkor az nyilván azért gondolja így, mert neki is. És ilyen embereknél próbálkozik és frusztrálja, hogy nem tud bekerülni a köreikbe. Pedig ő is ugyanilyen felszínes csak éppen nem olyan szerencsés a külsőt illetően.

Viszont azért megvetni a nőket mert a külső is számít, ostobaság. Hiszen mindenkinek számít a külső valamennyire. A kérdés, mi van mögötte.

2015. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván számít a külső. És tény, hogy vannak, akik annyira rondák, hogy azt már nem lehet ellensúlyozni. De átlagos külsővel nem sírni kéne, hogy nem elég jóképű valaki, mert igenis számít a belső is. Egy üresfejű buta szépfiút elnézeget az ember lánya, de azért annyira nem bas*nék ki magammal, hogy csak azért megtartsam, mert jó ránézni, miközben az életem elunom mellette.
2015. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#21 A színésznőkről és társaikról annyit, hogy hiába tart gyönyörűnek egy nőt az emberek 90%-a vagy még több, akkor is lesz olyan, akinek nem tetszik. Szerintem pl. Palvin Barbara egyáltalán nem szép, tök átlagos. Ellenben pl. őt szépnek tartom, pedig a legtöbben szerintem már ledagadtdisznóznák. [link]
2015. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!