Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg így egy átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így egy átlag alatti fiúnak sose lesz párja?

Figyelt kérdés

28 éves szűz pasi vagyok, eddig nem nagyon ismerkedtem, mert inkább a tanulás meg a munka foglalt le. Több ismerősöm mondta hogy fogyjak le, meg legyek igényesebb, mert így nem nagyon fogok kelleni egy nőnek sem.

Nőkhöz odamenni biztos nem fogok, nem vagyok olyan. Társkeresőre felregisztráltam, de nem nagyon akarok írni, inkább azt szeretném, hogy a nők írjanak. Nincsenek nagy igényeim, csak egy átlagos aranyos okos lányra vágyok.

Jelenleg otthon vagyok anyukámmal, sajnos munka nélkül. De mát jó lenne egy átlagos aranyos barátnő.


2015. dec. 10. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Szóval az álomnő aranyos legyen, okos is, és átlagos. Ha okos, akkor előveszi a józan paraszti eszét és azt mondja, köszönöm, nem kérek belőle. Miért? Mert a "tedd ki had hűljön" típusú pasik, akik ráadásul igénytelenek is, de elvárják, hogy a nagy Ő írjon rájuk, szépen csendben, magányosan leélik az életüket.


Ha el akarsz érni valamit az életben, emeld fel a segged és mozdulj meg!

2015. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Szűzen fogsz meghalni ha azt várod hogy a nők írjanak rád.
2015. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát, h jó neki egy kövér, igénytelen, antiszoc átlag alatti lány, akkor lesz.

Egy átlagos, igényes, okos lány már kaphat átlagos vagy afeletti férfit is.

2015. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Sem vàltoztatni nem vagy hajlandò,sem odamenni lànyokhoz,sem írni nekik,mert majd ők írnak.De azért elvàrsz egy valamire valò csajt. Na hàt.ezzel a mentalitàssal mondj le ròla.

Biztos nem véletlen mondjàk,hogy fogyjàl és legyél igényesebb,de tőlem lehetnél akàrmilyen sàrmos jò pasi, ha 28 évesen megtudnàm,hogy mamahoteles vagy munka nélkül,nemhogy nem írnék magamtòl,de még a te kezdeményezésedet is élből elutasìtanàm.

2015. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal!!
2015. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha átlag alatti a külsőd, akkor hiába kezdeményeznél, akkor se kellenél egy nőnek sem.
2015. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

28 éves dagadt, igénytelen, szűz, anyucival élő, munkanélküli, életképtelen, besz@ri kisfiú átlagos, okos, aranyos barátnőt akar... ez ugye csak vicc?? Hogy nincsenek nagy igényeid? Dehogynem. Ezek hatalmas igények. Mi van benned, ami miatt felfigyelhet rád valaki? Ami miatt tetszenél neki?

De hogy a kérdésre is válaszoljak: jól látod, tényleg nem lesz. Kivéve ha találsz egy magadfajta dagadt igénytelen, buta nőt aki senkinek sem kell, és akinek te is megfelelsz.

2015. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Ha te lennél az egyetlen hímnemű egyed a világon, akkor sem jönnék veled össze. Inkább lenne 20 macskám...


"Nőkhöz odamenni biztos nem fogok, nem vagyok olyan.Társkeresőre felregisztráltam, de nem nagyon akarok írni, inkább azt szeretném, hogy a nők írjanak." Még el is várod, hogy a nők fussanak utánad... XDDDD És nincsenek nagy igényeid :D Rég nevettem ilyen jót :)

2015. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Neked kellene egy olyan no, aki fel hozzad szolni, leszarja, hogy igenyesebb legyen meg nem elhizott? Na ugye
2015. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Neked kellene egy olyan no, aki fel hozzad szolni, leszarja, hogy igenyesebb legyen meg nem elhizott?"


Nekem nem, de nem vagyunk egyformák szerencsére :)

2015. dec. 10. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!