Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor a ronda pasik ne is probálkozzanak párkereséssel? (Több éve tarskeresözö lányok kérdés folytatása)

Figyelt kérdés
5 éves koromig gyönyörű szép kisfiu voltam aztàn 15évesen nagyon nem 20évesen volt egy autó balesetem de utàna bejött pàr kapcsolat,nem is agyaltam rajta, most 30 leszek lassan baleset utóhatàsai meg egy kàros szenvedély(energia ital függöség leszoktam) miatt biztos csufabb lettem 11honapja vagyok egyedül, ritkan ha összes is jön egy randi jo vége nem lett

#férfi #baleseti csunyulàs
2015. dec. 28. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezt igy megmondani,lehet te csúnyának találod magad közbe meg semmi bajod. Ha küldessz képet adok véleményt.
2015. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ja küldjél már képet :)
2015. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

vágass valami jó frizurát,növessz borostát meg öltözzél fel normálisan és az majd dob rajtad.


ne add fel

2015. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2015. dec. 28. 11:31
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha eddig volt már kapcsolatod akkor nem igazán értem mi a problémád.
2015. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sztm csunya nem vagy. Lehet más a "gond". Ám 11hónap nem a világ vége. Probálkozz csak. Ha pl 5évig nem lessz senkid az már nem jó.

N/24

2015. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok,20 éve nem volt barátnőm.Verstehen?
2015. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem vagy ronda, viszont állati rossz képek készültek rólad. Aki kicsit ért hozzá, az tudja, hogy az arcod jóképűnek számít, csak a "fotós" béna volt, illetve te sem a megfelelő pozícióban álltál be a képbe,meg az arcod se úgy tartod. Ennyi röviden.


Csinálj normális képeket magadról,normális ruhában.

2015. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy ronda,bár adhatnál egy kicsit jobban magadra.11 hónap meg nem a világ,az még semmi.
2015. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én csak egy képet látok, de az nagyon előnytelen, ez pedig a fotóst minősíti részben. Ha nem tudsz szelfizni, kérj meg valakit, vagy használj időzítőt és valamit állványként. A baleset utóhatásait mondjuk ezen a fotón én nem látom, az jobban feltűnik, hogy csillog az arcod, vagyis zsírosodik a bőröd, azzal meg nem árt kezdeni valamit. Nem csak a nők és a fotók miatt, leginkább magad miatt.
2015. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!