Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több mint 100 elutasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 100 elutasítás után, érdemes lenne felhagyni a párkereséssel?

Figyelt kérdés
Társkeresőn több mint 100 levelet küldtem ki, de egyszer se jártam sikerrel. Még beszélgetni se akarnak velem a lányok. Nem értem miért nem adnak egy esélyt arra, hogy megismerjenek. Mielőtt valaki azzal jönne, hogy próbálkozzak élőben, azzal kezdtem. Próbálkoztam úgy is, de mivel csak visszautasítást kaptam, ezért áttértem a társkeresőre. Azt gondoltam, hogy majd levelezés közben megismernek és megszeretnek. Nem fognak rögtön elítélni a külsőm miatt. Nem tudom mit kéne tennem. A barátaim szerint fizessek egy lányt, hogy eljöjjön velem randizni. Tényleg csak a pénz a megoldás? Vagy jobban járok ha feladom az egészet?

2015. nov. 30. 19:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
szia, küldj képet magadról priviben, és megmondom hogyan javítsd fel magad.
2015. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
igen! ne hogy küldj az elsőnek ki leszel ide pakolva vagy max csak röhög rajtad hogy megint 1 luzer
2015. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Milyen levelet írtál, azt azért még megnézném... és hogy milyen kép volt fenn rólad. Utóbbi miatt félre ne érts, de mikor én voltam fenn társkeresőn, olyannal én sem akartam beszélgetni, aki vagy kocsival pózolós, vagy olyan fotót tett ki magáról, amin láttam, hogy annyira nem volt képes megerőltetni magár, hogy megfésülködjön.

21/L

2015. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

a netet én is bebuktam totálisan, végül egy áruházban sikerült összeismerkednem egy lánnyal.


ÉN amúgy annyira rászálltam erre a témára a társkeresőkre, hogy 10 oldalra regisztráltam, minden oldalon 30 nőnek küldtem üzenetet, a gyönyörűeknek, az átlagosaknak, a dagiknak és a kevésbé szépeknek is.

Összesen 300 nőnek. Mindnek ugyanazt a szöveget. És normális képeket is raktam fel amennyire lehetett.

- 8 társkereső oldalon 1 egyetlen egy lány sem válaszolt, 2 oldalon válaszolt 1-1 lány, de a világ végén laktak. Szóval 300 nőből 2 nő válaszolt. 288 semmit.


És most jön az a rész amiért biztos lehurrognak, DE!

Feltettem, egy barátomnak a fényképét aki elég jóképű nem egy adonisz de sokkal jóképűbb, és szóról szóra ugyanazt az üzenetet küldtem el 193-an válaszoltak.

2015. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
hát ne formaleveleket küldj ki. :)
2015. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

Rád jár a rúd... Szegénykém...

Olyan rossz ezt látni :(

Na, de lásd az élet fényes oldalát... Szép lesz az!

De ne feledd! Neked is tenned kel érte!

Azt mondom: Kezd el még ma!


Vagy holnap reggeltől inkább...

Akkor hamarosan beérhet a gyümölcse a dolognak.

Gihihihi, akkor aztán jó lesz -nem mondhatod, hogy X vagy

Y jobb nálad :)

2015. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

ÓÓ,az még kevés nagyon haver.

Én 600+-nál járok,és egyetlen választ sem kaptam soha egy nőtől sem.

Élőben pedig visszautasítottak,de inkább kinevettek,megaláztak legtöbbször a nők...

Szóval ilyenek a nők,felszínesek kegyetlenül...

Ha nem születtél helyesnek,nincs esélyed,ez van sajnos manapság. :/

24/F

2015. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

"Élőben pedig visszautasítottak,de inkább kinevettek,megaláztak legtöbbször a nők.."


Óhh minő költői túlzások..nevetséges vagy. Normális ember nem aláz meg senkit bizonyos kor felett. Max mellőzi, nem a gimiben vagyunk. Aki meg igen az a tudjuk milyen kategória. Tehát

a) plázacicákra vadászol

b) túlzásokba esel, és szándékosan alázod itt a komplett női nemet..

Akármelyik is elég szánalmas.

2015. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%
hagyjátok már ezt a plázacica szöveget! kinek kell olyan csaj? ti meg ráhuzzátok a vízes lepedőt rájuk! engem is átlagos ""nők"" aláztak meg kis anyám
2015. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%

#9


Túlzások naná... Nőknél meg költői kicsinyítések mikor az amúgy szuprmodell alkatú barátjára rámondja, hogy "átlagos" meg "nem egészen tökéletes".

2015. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!