Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nehéz 35-40 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehéz 35-40 év közötti nőnek párt találnia?

Figyelt kérdés

Sajnos az a tapasztalatom, hogy a mai 40- es korosztály nem igazán találja vonzónak a hagyományos értékrendű ilyen korú nőt. Pedig van munkám, házam nem vagyok a másikon csüngő kisajátító tipus. Szeretek sportolni, szeretem az otthonomat a munkámat nem is tartom rontanak magam. De amikor megtudják hogy egyedül nevelem a gyerekem mindenki elmenekül. Tényleg mondjak le mindenről és csak a munkának meg a gyereknek éljek legyek hisztis és elviselhetetlen ?

Próbálok eljárni de inkább a fiatalabb pasik kezdeményeznek dehát nem igazán vagyok pedofil.

Valaki tudott valami megoldást ?


2015. dec. 20. 17:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szinglinek lenni egyenlő "hisztis és elviselhetetlen"?


A pedofília jelentésével nem vagy tisztában.

2015. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%

"Tényleg nehéz 35-40 év közötti nőnek párt találnia?

Sajnos az a tapasztalatom, hogy a mai 40- es korosztály nem igazán találja vonzónak a hagyományos értékrendű ilyen korú nőt."


A hagyományos értékrendű ilyen korú nő FÉRJEZETT, és NEM EGYEDÜL neveli a gyerekét. Egyébként meg mit találna vonzónak egy negyvenes férfi aki ha akar egy huszonéves nőt is megkaphat egy erősen öregedő, ráadásul gyerekkel rendelkező nőn? Egyszer meg lehet dugni, kb erre jó, a fiataloknak is csak erre kell.

2015. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nehezebb màr 30 utàn is ahogy hallom, legalàbbis a környezetemben sokan mondjàk, de azért nem lehetetlen gondolom. Mellesleg ha csak nem tizenéves fiúk környékeznek meg, akkor az nem pedofília. Alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában.
2015. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%

Mert ha tizenéves fiúk környékezik meg, akkor az pedofília?

Te sem vagy tisztában a fogalommal.

2015. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne itt kérdezősködj mert a végén vagdoshatod fel az ereidet, pedig azért vannak normális férfiak az itt válaszolók ellenére.

Hagyományos értékrendű nő is nevelheti egyedül a gyerekét ha a férje otthagyta mondjuk egy cseppet sem hagyományos értékrendű kis nőért. Erről ennyit.

Én is a te helyzetedben vagyok, és őszinte leszek: rohadt nehéz lesz bárkit is találni aki valóban téged akar és nem csak "megállapodni végre".

De ne add fel. Szexre bármikor találsz pasit, de kapcsolatra nehezebb lesz.

2015. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%

Szerencsére 30 után fordul a helyzet.

Ha a pasi 30-40 között jól tartja magát akkor ő simán találhat 25 éves barátnőt is magának, a nő 30 felett már nem válogathat annyit, ez a szőrnyű igazság.

2015. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hogy egyedül vagyok az nem az én választásom volt. Az előzőekben hozzászóló megírta tökéletesen ami történt. Én lennék a legboldogabb ha férjem lenne és nem kéne senkit keresnem.
2015. dec. 20. 19:00
 8/26 anonim ***** válasza:

"Nem igazán vagyok pedofil"...


Nem valami más probléma áll a háttérben?

2015. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

úgy beszéltek az emberekről, mint a sonkáról.


az embernek nem csak kora van, hanem egy csomó más jellemzője. egyáltalán nem bizos, hogy minden negyvenes minden 25 éves mellett gyengének bizonyul.


azért én is félek, mert idővel komolyodom, nem vagyok már olyan könnyed.

2015. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Am mi a baj a fiatalabbakkal? 27 éves ismerősöm most veszi el a 37 éves nőjét, tiszta boldogok.
2015. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!