Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressek párt 40-hez közel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek párt 40-hez közel?

Figyelt kérdés

39 éves vagyok és nő. De sokkal fiatalabbnak nézek ki, de ez végül is mindegy.

Lövésem sincs hol keressek párt. Online társkereső ok. fent vagyok lassan 4 hónapja és ok, persze írnak emberek, de senki aki tetszene is.

Ahova járok ott csak fiatalok vannak, helyesek a huszonévesek, de mégis mit kezdjek velük?


Hol található nagyobb sűrűségben 40 feletti férfi? Hogy válogatni is lehetne?


Olyan reménytelennek tűnik...



2015. dec. 21. 10:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Na ezután válogathatsz, azt garantálom. ;)
2015. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Munkahelyen, baráti körbe, barátnők ismerősei, stb.
2015. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Jaj de Sajnállak, ha a tökéletest keresed 60évesen is egyedül leszel
2015. dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Valassz olyan koru pasit, amennyinek kinezel.

Amugy ha pasit akarsz, abbol valassz, akkik korulotted vannak. Ne varj senkire.

Ismeroseid ismerosei? Ott vannak a szorakozohelyek is. En ott ismerrtem meg a mostai elettarsam. En se gondoltam, h barkivel is meg lehet ott ismerkedni. Az elozo elettarsam is szorakozohelyen ismertem meg. Az elotte levot hazibuliban.

De tudsz meg ismerkedni tescoban bevasarlasnal, a postan sorbaallas kozben, konditeremben, kuzdosport edzesen, futasnal , futoversenyeken.

2015. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mik az igényeid,milyen a háttered?


Ettől függ,hogy mennyire reménytelen a helyzeted.

2015. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
írta: senki nem tetszik neki (aki ír) akkor mit (kit)akar? Clooney-t?
2015. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hát nyilván többre van szükség annál, mint hogy összejövök az első férfival aki jó ember, mert épp ő van a közelemben és épp egyikünknek sincs párja.


Nem Cloony kell, csak valaki aki illik hozzám.


Elég specifikus az érdeklődésem. Most ezt nyilván nem lehet leszűkíteni, hogy pontosan milyen az akit keresek, mert aztán úgyse olyan lesz...de minden esetre, olyan ember aki inkább ez az értelmiségi típus, széles érdeklődéssel. Ilyesmi.


Munkahelyemen 25 ember dolgozik :-D, fele nő, de amúgy is mindenki fiatalabb nálam.


Jó, persze sose lehet tudni hol bukkan épp az ember rá...


Lehet tök értelmetlen kérdés volt ez.

2015. dec. 21. 12:11
 8/20 A kérdező kommentje:

Mi a hátterem, nem tudom mire gondolsz.

Önálló, diplomás, jól kereső értelmiségi.

2015. dec. 21. 12:13
 9/20 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam,hogy voltál-e már házas,van-e gyereked,de ezek szerint nincs ilyesmiről szó.


Nem létezik olyan "gyűjtőhely" amit te keresel,egyenként kell "felkutatnod" a szóba jöhető pasikat.

Férfiak sport miatt szoktak összeverődni nagyobb létszámban,igényes férfiak például golfklubban,de kétlem,hogy te ilyen helyen szeretnél ismerkedni.

2015. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nincs gyerek és nem is lesz, mert nem lehet.

Februárban szakítottunk a párommal, akivel együtt volta majdnem 8 évig. Nem volt házasság, de gyakorlatilag nevezhető annak.

2015. dec. 21. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!