Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért "pontozzák le" itt, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "pontozzák le" itt, a GYIK-en és az életben is azt a nőt, aki őszinte?

Figyelt kérdés

Miért baj,ha egy nő,igenis elvárja egy férfitől,hogy legyen egzisztenciája és ezzel reális jövőképe?


Nem az "aranyásó" csajok szintjéről beszélek,amikor a BMW és a budai villa az alap,hanem a normális fizu + normális lakás + normális kocsi kombinációról. Vagy már attól is "K" egy nő amiért nem csövessel vagy feketén,minimálbéres bizti őrrel kavar?



2015. dec. 29. 07:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
Mert imádnak pontozni.
2015. dec. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom akkor te vagy az a lány, aki az "akik a pénzre mennek, azoknak mennyi a minimum" típusú kérdésnél őszintén válaszoltál, leírtad az elvárásaid.


Meg tudlak, érteni, én is csak néztem, hogy mi a francért pontoznak le egy hasznos választ. Persze nekem, sem tetszett minden, amit leírtál, de ettől a kérdezőnek még baromi hasznos volt szerintem, eszembe sem jutott volna pirosat nyomni.


Ennek ellenére egyre többször azt veszem észre, hogy a válaszokra adott értékelések inkább fb szerűen like-dislike gombok, és azokat is lepontozzák, akik amúgy hasznos választ adnak, csak az olvasó nem feltétlenül ért egyet vele. Nem értem, miért kell ezt csinálni. Ha a kérdésre válaszolsz, teszem azt tanácsot adsz, akkor igenis hasznos. Az OFFokat bezzeg nem pontozzák le!


Az életben meg tipikusan az a baj, ha olyat vársz el, amit nem tudsz nyújtani, vagy nem tudsz cserébe nyújtani semmi mást.

2015. dec. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%

Ide javarészt gyerekek meg lúzerek járnak fel, na meg persze egy rakás szűz.

Na most ezektől mit vársz?

2015. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Magyarok:) mégis az anyagi ast választják ha találnak egyet, a rendes lány meg reptetve lesz:)
2015. dec. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy más is írta: mindkét nemből vannak itt fent akik valami okból meg vannak keseredve és szinte utálatot éreznem a másik nem iránt.


De ne aggódj: amikor a "gond-e, ha egy lány szegény" kérdésnél leírtam amit gondolok őszintén, akkor én is lepontozásra kerültem. Pedig nem azt írtam, hogy kizáró ok ha nincs pénz, csak legalább a normális szintű törekvés látsszon rajta...

2015. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

Mert nagyon sok a feketén, minimálbérért dolgozó bizti őr, akinek sérti az egóját, hogy ő nem tud megfelelni egy messziről érkezett nő elvárásainak. Megdöbbentő, mennyi sok ember van, akik teljesen felháborodottan reagálnak arra az index cikkre is például, ahol írták, hogy a magyar átlagbér 150 nettó.... Akkor tőlük mit vársz, ha egy ilyen tényen kiakad, akkor ha valakinél ez elvárásként jelenik meg pl, mit fog reagálni?


Amúgy én azt nem értem, hogy sokan ugye védik a munkáséletet meg a minimálbért és az országban "élhetetlen körülményeket", de soha nem emelné fel a hátsóját, hogy elvégezzen egy olyan okj-t, olyan egyetemet vagy bármilyen képzést, amivel ezen változtathatna. Nem a diplomáért adják a pénzt, nem azért mondom, de ha ért valami máshoz is, a tökéletes cement kikeverésén kívül, akkor talán több lehetősége lenne elhelyezkedni jól (vagy lefalábbis jobban) fizető munkakörökben. Vagy ha ő ezt nem akarja, akkor most nem azért, de ha én éveket fecséreltem abba, hogy ne feketén, minimálbérért dolgozzak biztonsági őrként, akkor legalább ne én legyek az ördög 7 szarvval, ha ugyanezt elvárom a potenciális páromtól is.

2015. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%
felejtsd már el ezt az aranyásó kifejezést a nőkre !
2015. dec. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
#7 én már hozzászoktam. Annyiszor használták itt egy héten belül hogy lassan bekerül a szótárba
2015. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
Egyetem mellett mondjuk nehez ezt osszehozni. 30+ ferfiaktol varjatok el legalabb. Amugy meg akkor varjatok el ezt, ha ti is jol kerestek...
2015. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

"Amugy meg akkor varjatok el ezt, ha ti is jol kerestek..."


Miért is? Alapvetően a férfi dolga lenne a pénzkereset. Mellesleg sok lány is tanul és mellette nehéz melózni.

2015. dec. 29. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!