Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért "pontozzák le" itt, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "pontozzák le" itt, a GYIK-en és az életben is azt a nőt, aki őszinte?

Figyelt kérdés

Miért baj,ha egy nő,igenis elvárja egy férfitől,hogy legyen egzisztenciája és ezzel reális jövőképe?


Nem az "aranyásó" csajok szintjéről beszélek,amikor a BMW és a budai villa az alap,hanem a normális fizu + normális lakás + normális kocsi kombinációról. Vagy már attól is "K" egy nő amiért nem csövessel vagy feketén,minimálbéres bizti őrrel kavar?



2015. dec. 29. 07:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert a férfiaknak szerinted könnyebb egyetem mellett melózni? Arányaiban kb ugyanannyi férfi tanul egyetemen, mint nő, max a szakokon az eloszlás más.


És ha alapvetően a férfiak dolga a pénzkeresés, akkor neked mi a dolgod?


Szerintem nem az őszinteségedést, hanem ezért a hozzáállásért pontoznak le, mert ez a vélemény valóban kissé bicskanyitogató.


6. voltam.

2015. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
Ez mar annyira beszukult es regimodi gondolkodas... Ha meg mindketten tanulnak akkor mivan? Nem lehet ket tanulo kozott semmi, mert a srac egyetem mellett nem keres felmilliot?
2015. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"Miért is? Alapvetően a férfi dolga lenne a pénzkereset. Mellesleg sok lány is tanul és mellette nehéz melózni."


Ennyi erővel a nők dolga lenne a házimunka tehát te meg kussolj, üljél otthon, és főzzél, meg mosogassál! Ugye, így már nem tetszik annyira?


Nos, a 21. században vagyunk, úgyhogy NINCS már olyan, hogy a férfi dolga a pénzkeresés, vagy a nő dolga a házimunka.

2015. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem hogy minek tanul ha úgyis csak főzni takarítani meg gyereket nevelni fog. Vagy szakácsnőnek tanul?
2015. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
81%

Mert a viszonzásra abszolút képtelen, de folyton az elvárásaikat szajkózó nők nem mások mint egyszerű piócák amire még büszkék is.

Gyakorlatilag olyan mintha egy férfi kikérné itt magának, hogy milyen jogon nem tisztelik őt azért mert nyíltan kimondja, hogy az anyja tartja el és csinál neki kakaót lefekvés előtt.


Mellesleg te már az a korosztály lehetsz ahol teljes mértékben nemtől független esélyegyenlőséggel indultak az életben az emberek. Ilyen feltétek mellett neked van normális fizud, normális lakásod és normális kocsid?


Persze lehet azt mondani, hogy te bizony háziasszony akarsz maradni és otthon dolgozni, nevelni/vigyázni a gyerekekre, stbstbstb ahogy 100-150 évvel ezelőtt tették, de a társadalmunk sajnos már nem erre van beállítva. Ma már semmiből nem adnak egy férfinak többet egy nővel szemben, pont ezt jelenti az emancipáció.

2015. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

#13 - "úgyhogy NINCS már olyan"


Szerintem tegyük hozzá, hogy "elméletben" vagy "sokak elképzelése szerint".

Sosem volt kötelező követni a társadalmi beidegződéseket vagy hagyományokat, de ez a hagyományos férfi-női szerep eléggé elterjedt elképzelés.


Vagy csak én követem mi történt és mit gondolnak az ismerőseim az Ákos-féle balhéról?

2015. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Nem az a vágyam,hogy "háztartásbeli" legyek,de alapvetően a hagyományos férfi-női szerepeket kedvelem.


Mellesleg 2 észrevétel:


a.: Azokat a nőket is leszólják akik,a munkát a család elé helyezik és sok férfi FOSIK az erős,független,magabiztos nőktől.


b.: Tetszik vagy sem,egy férfit a péniszen kívül igenis a pénz IS tesz férfivá! Egy jobb anyagi helyzetű férfi könnyebben kap nőt,főleg minőségi nőket.

2015. dec. 29. 10:34
 18/28 anonim ***** válasza:
#17 minőségi nőket bizony. Múltkor is kimentem a nőpiacra, és bakker a 32 fogas d kosaras 906090-nek bizony jól felment az ára. Ráadásul a testzsírszázalék 25? Hát már nem tudom hol kaphatnék igazi jó minőséget olcsón
2015. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Itt egyébként elbizonytalanodtam hogy valóban nő vagy-e.
2015. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

jujujj, akkor többet nem kezdek olyan férfival, aki kevesebbet keres, mint... mert ezáltal én is leértékelődöm.


amúgy ne a pontozással törődj, szerezd meg magadnak azt a mágnást, aztán éljetek boldogan. nem kell ezt az életmódot felénk reklámozni, ha te már elfogadtad.


őszintén szólva tartok az olyan férfiaktól, akik úgy gondolkoznak, mint a kérdező. szolgáltatás, cserebere, businesselés, ezeket én eddig kizártam a kapcsolataimból.

2015. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!