Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki volt az a marha, aki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt az a marha, aki azt mondta, h az átlagos életű átlagos srácoknak is pont ugyanannyi esélyük van a nőknél, mint a gazdag sármos jóképűeknek?

Figyelt kérdés
le kéne az ilyet lőni, aki ilyen marhaságokat terjeszt
2016. jan. 1. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Az itteni nők 90 százaléka.


https://www.youtube.com/watch?v=Ihzp55Cuo7M

2016. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Sokan hazudnak, ez van.

De ki az a m..a, aki ezt elhitte?

2016. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha egy átlagos srácnak nagyon jó a belseje viszont egy gazdag jóképűnek nagyon rossz belseje van, ebben az esetben igenis egyforma az esélyük.
2016. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem kevesebb az esélye egyiknek sem, inkább úgy fogalmaznék, hogy különbözô jellemû lányoknál van esélyük.
2016. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Általában a nők elég nagy része ezt hazudja. Ezerből ezer átlagos srácot elutasítanak, hátha ezeregyedikként felbukkan egy csúcspéldány. Legalábbis ebben reménykednek, mialatt eltelik 30-40 év.
2016. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Én elég átlagos vagyok és 2 nővel is összejöttem megismerkedés után 1 nappal (jól néztek ki). Volt 1 aki nemet mondott és 6 aki igent.


Lehet hogy kisebbek az esélyei egy átlagos srácnak de még így is bőven lehet szép és értelmes lányokat találni.

2016. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
elég sok nő azt mondja de nem értem hogy miért....
2016. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
A nők nagy része ezt mondja, de ennek nincs valóságalapja.
2016. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hé, ez most úgy hangzott, mintha én nőként azt mondanám, hogy "ki volt az a marha, aki azt mondta, hogy az átlagos kinézetű, vagy kicsit csúnyácska lányoknak ugyanannyi esélyük van a nőknél, mint a bomba alakú, szép arcúaknak?" Nem tudom, valahogy a lányoknál egyszerűbbnek tűnik ez. BTW én nem mondom hogy ugyanannyi esélyük van. Ez ilyen, pláne minél idősebb az ember, annyival nagyobbak az elvárásai. Egy 14 éves lány pl. nem várja el hogy BMW-vel járjon a pasija. Mondjuk én se :D Nekem például az fontos, hogy ambíciózus legyen. Az szerintem fontosabb, mert az azt mutatja, hogy akar valamit. De ez akkor meg már inkább az is lehet, hogy mivel én is akarok valamit az élettől, akarjon már ő is, legyünk hasonlóak.
2016. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nem mindenki ilyen negatív, sík faék gondolkodású, mint te. Ti azt hiszitek, hogy minden helyzetben így van holott csak képtelenek vagytok kinyitni a szemeteket, helyette irigykedtek ezerrel és másokat fertőztök meg a negatív gondolkodásotokkal. Ezt férfiként írom.
2016. febr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!