Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálunk, itthon Mo-on létezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk, itthon Mo-on létezhet ilyen szerelem, hogy egy ilyesmi megnyerő külsejű gazdag nő szóba áll egy átlagos kinézetű munkás sráccal, aki az ő kocsiját használja, vagy keresztben?

Figyelt kérdés

Vagy keresztben nyelnék le a magyar nők az ilyen srácot?


http://www.youtube.com/watch?v=itjid0VP7aY


2014. máj. 18. 14:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az is csak egy reklám, és nem csak a hazánkban hanem külföldön sem működne, a nők otthagynák a pasit a francba.
2014. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Elmesélek neked valamit, de csak akkor, ha úgy állsz hozzá, hogy Igazat mondok. Nincs kedvem azt olvasni, hogy csak hazudok. :)
2014. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerelem, meg tetszés létezhet, de hogy nem fog vele szóba állni, az is biztos. Minek ragadjon le a melósnál, ha a saját köreiben is találhat magához valót?
2014. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Parancsolj! Várom!
2014. máj. 18. 14:48
 5/23 anonim ***** válasza:

# 2:

Na erre én is kíváncsi vagyok!

2014. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, és nem csak Magyarországon.

1 millióból talán 1 olyan nő van aki a felhőkarcoló tetejéről lejön és ott marad egy 20 négyzetméteres lakásban élő pasival.

2014. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen semmi sem, de a srácnak nagyon erős személyiséggel kell rendelkeznie. Az ilyen nőknek nem a bénázós kisfiú típus a gyengéjük.
2014. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó, köszönöm a bizalmat. :)


Én bőven a rendszerváltás előtt voltam gyerek, "tini". Közel az osztrák határhoz, külföldi rokonokkal, hatalmas földekkel és a szüleim jó állásával egyértelműen kijelenthetem, hogy gazdagok voltunk. Az egész sztori egy tipikus amerikai filmre hasonlít, ahogy szokták mondani. Voltam én, az elérhetetlen, jó tanuló, dúsgazdag és populáris csitri, és a szakadt, szegény, munkásosztályból származó kiszemeltem. Szóval a helyzet lényegében rosszabb, mint a reklámban. De képzeld: nekem tetszett a vagánysága és nem érdekelt, hogy csóró. A szüleim szanaszét szidtak és szidták, de mára már oda-vissza vannak a kisunokáktól és attól, hogy a háromból legalább egy gyereknek normális házassága van.

2014. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ismerek egy ilyen 42 körüli elhízott, nagyszájú, haszonleső férfit. Ronda, mint az atom, nem dolgozik sehol, iszik, mégis olyan erős személyisége van és ehhez határozott duma (elhiteti azt is veled, hogy a folyó a hegyre folyik fel, nem pedig lefelé arról)is dukál, hogy fiatalos, 30-35 körüli gazdag női voltak, 3 is eddig. Ügyvéd, gyógyszerész, nagy lakással, jó autóval rendelkező nőket hálózott be, dugta őket, simán kihúzott 2 évet mindegyikkel. Addig a nőnek rózsaszín köd volt a szeme előtt és az sem érdekelte, hogy nem egy jó megjelenésű alak, nem dolgozik, napi 10 órát a kocsmában ül a haverjaival. 3 ilyen nőt húzott már le itt nálunk, most nincs párja, de már megint láttuk randizni egy nem templom egere típusú nővel. Mégis benyelik a horgát.
2014. máj. 18. 15:02
 10/23 A kérdező kommentje:

8-as.


Akkor, ahogy már előtted írták, hogy ezerből 1, akkor lehet te vagy az az ezredik nő, aki képes feltétel nélkül szeretni. Ez tiszteletre méltó.

2014. máj. 18. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!