Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet egy gazdag atlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet egy gazdag atlagos pasinak szep not talalni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 15. 12:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Jaj ez fajt....nagyon.

Gyenge probalkozas

2015. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Te kis huncutszemöldökű! Marika néni vagyok innen a szomszédból! Engem bármikor megtalálsz aranyom! 75/N
2015. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ha elfoglat uzletember vagy de igenyes es nincs idod ismerkedni..hidd el nem olyan konnyu
2015. szept. 15. 13:04
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Es nyilvan egy elfoglalt uzletember itt tesz fel kerdeseket. Masfelol. Az a szemelyisegedhez tartozik hogy gazdag vagy? Vagy ugy erzed hogy ezt feltetlenul ki kell emelned? Mert akkor az regen rossz.

Vagy ez is csak egy ujabb hangulatkelto kerdes.

Nothing interesting

2015. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

ajj, de örülök, hogy ennyi gazdag ember van, naponta legalább egy felteszi, ezt a kérdést :D

amúgy pénzért mindent vehetsz az egészségen kívül, mert nem szerelmet írtál :P

2015. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A gazdag mióta átlagos? Ez olyan, mint az antialkoholista sommelier vagy a vega böllér.
2015. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
6-os, gondolom a kinézete átlagos, de a pénze miatt nem kell neki átlagos nő, mert marha igényes :)
2015. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Vannak erre specializálódott nők. Viszonylag korrektül néznek ki. Ha megtudják, hogy gazdag vagy, akkor az ismerkedésre fordított idő is lerövidül. Márpedig megtudják, mert egy összesen 9 szavas kérdésedben is már benne van. Mindenkit vár valahol egy Zimány Lindához hasonló nő.
2015. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Attól függ mit nevezünk gazdagnak. Ha lenne egy házam már én is gazdagnak nevezném magam a többi proli csóróhoz viszonyítva!
2015. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen a kinezetem atlagos,es mivel nagyon igenyes vagyok es elfoglalt, ezert kompenzalom a holgyet mas erenyeimmel peldaul hogy vagyok annyira ugyes hogy mindent megteremtsek neki!Egy lanyt keresek csak ...
2015. szept. 15. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!