Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ilyen, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, hogy minden megvan bennem ami kell, csak éppen nincs szerencsém? Vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

24 éves egészséges önbizalommal rendelkező férfi vagyok. Célokkal tervekkel, jó külsővel, és biztos háttérrel rendelkezem. Van saját lakás(több is),ahova beköltözhetnék, de jelenleg mind ki van adva, mert egyedül minek költöznék be...1,5 évig kipróbáltam milyen az egyikben élni, és tetszett is, csak hiányzott a társaság, úgyhogy inkább visszajöttem a házunkba. Egy rakás ismerősöm van, akik boldog kapcsolatban élnek, csak épp nincs semmijük, és azon problémáznak, hogy hogy tudnának összeköltözni meg hiteleket vesznek fel stb. Nekem meg itt van minden, csak épp egy barátnő hiányzik. Hát az élet már csak ilyen, kinek ez, kinek az hiányzik. Lehet, hogy bennem van a hiba egyébként, mert én csak olyan lánnyal tudnék komolyabban összejönni, akiért teljes szívből odavagyok, és ilyenből eddig nagyon kevéssel találkoztam,azok meg mind foglaltak voltak.

Azt látom, hogy körülöttem lassan mindenki megtalálja a párját és élnek boldogan a szegénységben. Én meg egyedül vagyok a nagy jólétben. Az ismerőseim alig akarják elhinni, h még mindig nincs párom, mindig csodálkoznak rajta.



2016. jan. 2. 23:20
 1/6 anonim válasza:
Menj el bulizni, nagyon nem hiszem el, hogy egyik haverod barátnőjének, nincsen barátnője, aki még be is jönne
2016. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem járok bulizni.


Régen rengeteget buliztam, de már ráuntam, már több mint 1 éve nem bulizom.

Sok olyan lánnyal találkozom aki tetszik, és össze is jönnek alkalmi kapcsolatok, de olyat nem találok akivel komolyan is el tudnám képzelni.

2016. jan. 2. 23:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Élvezd az üres lakásaid társaságát.
2016. jan. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De még fiatal vagy, egyáltalán nem fura hogy még nem találtad meg életed párját. Sokan 30 felett lelnek rá. Én azt mondom nagyon szerencsés ember az, aki megtalálja egyáltalán mindegy hogy mikor. Egyszerűen csak járj nyitott szemmel és légy türelmes. Nyilván jó ha eljársz valamerre, koncertek, fesztiválok, sportesemények stb. De ne görcsölj rá az a lényeg:) És örülj annak hogy minden más megvan, csak élj jókedvűen aztán jön majd egy lány is:) 24/L
2016. jan. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs meg benned minden. Hiszen tökéletes nincs. (: De ha van kedved beszélgessünk és talán meg tudom mondani mi a gond 20/L
2016. jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó, mennyire átérzem, amit írtál. Számomra szörnyű érzés. Minden tökéletes lenne, ha valaki velem lenne, de nálam is az a gond, hogy ez a valaki, nem lehet akárki. 20/L
2016. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!