Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy mindig ugyanolyan típusú férfiakat vonz be valaki? Bennem van a hiba? Vagy egyszerűen nincs szerencsém?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár évben ugyanolyan típusú pasikat vonzok be.Életkor, foglalkozás, hobbi,gondolkodásmód, de még a születési hónap is stimmel(hárommal jártam is). A baj csak az, hogy valamiért nem megy velük- a kezdeti jó dolgok után kijönnek ugyanazok a problémák( hobbi ,gondolkodásmód miatt).Akárhol ismerkedek, mindig az ilyen pasik kezdenek nekem udvarolni. Aki teljesen más,az nem mer kezdeményezni vagy nem hiszi el,hogy vele szeretnék randizni...Én pedig nem fogok rámászni egy pasira sem!

Csúnyának sem vagyok mondható(az egyetem költségeit modellkedésből keresem meg-mielőtt letámadnátok: a szüleim nem gazdagok, nincs sok választásom; ez az egyetlen munka,amit az óráim és tanulás mellett is csinálni tudok).Agyilag sem vagyok nulla (ösztöndíjas vagyok, több nyelven is beszélek).Nem vagyok besavanyodott, szeretek nevetni és viccelődni is.Tudok és szeretek is főzni,sütni.Kedves vagyok mindenkivel; nem úgy ismernek ,mint akivel ne lehetne beszélgetni.

Miért mindig a fociimádó sportolókat vonzom be ? És miért nem hajlandó elsőre komolyan venni egy kedves srác?


2010. ápr. 7. 23:27
 1/9 Beviz Elek ***** válasza:
És az normális, hogy a barátnőim fele 1993 februárjában illetve márciusában születtek?:D
2010. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, h túl jól leplezed magad..? SZóval h laza vagy, meg jófej, utána amikor megismernek akkor jönnek rá, h te igazából 'komoly' ember vagy, vagy nem tetszik nekik, h okosabb lennél...

ezt a kettőt tudom elképzelni

2010. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
23:33 -erre még nem is gondoltam. Az igaz, hogy nem szoktam az elején reklámozni, hogy miket csinálok (egyetem, munka),mert nem fontos.Bizonyos dolgokban komoly vagyok, de nem lehet mindent így kezelni-sokat segít a humor a mindennapokban:)Ez leplezésnek számít? Mit csináljak?
2010. ápr. 7. 23:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress te! Ennyire egyszerű! Ha a srác akihez odamész veszi a lapot és elmorzsol egy imát a bajusza alatt, de nem lesz komolytalan, az megfelelő lesz neked!


Érett srácot kell találnod és nem olyan kisfiúkat akik összetojják magukat egy szép nőtől.


Ha csak sodródsz az árral akkor miért csodálkozol???

2010. ápr. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a focit :D:D:D

Amúgy ha senki se vesz elsőre komolyan, akkor lehet, hogy te adsz nekik erre okot.

2010. ápr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a nevekkel,nem a dátumokkal vagyok így!Megfogadtam 3adjára h nem lesz több olyan nevű fiú...és azóta tartom magam ehhez:)
2010. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt jól gondolod, hogy benned lesz a hiba valószínűleg. Tudod ez annak az esete, amikor áthajtasz a szembejövő sávba, és akkor lehet, hogy nem az összes ember elmebeteg rajtad kívül a Földön, hogy szembe jön veled, hanem benned van a hiba. Attól viszont görcsberándulva vonaglok a földön, mint az ideggáztól, hogy beszélgetsz valakivel, és képtelen vagy annyit mondani, hogy jó lenne, ha lenne ennek folytatása, netán még második randin is kinyögnél ennyit, úristen, komolyan mondom, két mondat, micsoda nyomulás. De ha ilyen vagy, akkor ne számíts sok jóra. Bocs lehet nem tetszik neked a stílusom, de őszinte vagyok, és az olyanok mint te az ilyen viselkedésükkel nagyon fel tudnak húzni. NE mondd azt nekem, hogy az összes fiú, akitől többet akartál volna, az olyan balf@sz volt, hogy még ha nyomultál volna akkor is elmenekült volna, hanem legtöbbjének csak ezt a két mondatot kellett volna kinyögni, hogy elhiggye, ez nem átbaszás, meg szórakozgatás vele, mert azt én is nagyon rühellem.


YF-23

2010. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

YF ez nem a "b*zd el mások kedvét" fórum

Nem hülyeség amit írsz, de így nem sokat segítessz a kérdés kiírójának.


Tanácsolom, h akkor te kezd el válogatni a jelölteket. Ha egyből látod, h ilyen focimániás 'bunkó' (am én is szeretem a focit), akkor azt hagyd is ott. Vannak azért intelligens emberek is, ha elsőre nem megy majd később találsz olyat is. Az meg csak az előnyöd, h jól nézel ki. El tudod csábítani a fiúkat, könnyen beléd esnek, főleg ha vicces is vagy :-)

Tehát amikor elkezdtek beszélni figyeld a másik szójárását, nyugodtan kérdezz rá mit tud felmutatni (de azért finoman), logikás-e...stb, és akkor ha ezeknél pozitív az eredmény akkor elvileg nem koppansz majd :-)

Sok szerencsét :-)

2010. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A fociimádó sportoló típus: kezdetben értelmes, figyelmes és kedves férfiak(ezért is adok lehetőséget nekik). Pár hét után egy teljesen más pasival járok : vicces beszélgetőtárs helyett csak kajáról,haverokról, sportról (foci!) beszélő valaki lesz.Egyre gyakrabban iszik melletted vagy lesz esti program a meccs.Társaságba egyedül nem mehetsz, féltékeny állandóan. Nekik ez így nagyon jó.


Kedves srácra egy példa: randizgattam egy sráccal 2 hónapig.Mondtam neki,hogy nagyon jól érzem magam vele.Végre sikerült elérni,hogy barátnőként nézzem rám.Kikerült a közös kép egy bizonyos közösségi oldalra.Rá 2 napra kidobott valamilyen ál indokkal és tanácsként ez mondta: " ha lesz párod, akkor sose rakj ki képet róla...mert az emberek rosszindulatúak és a kollegák irigyek egymásra.Azt nézik, hogy kinek mije van...ha több, akkor kicsinálnak...". A sráccal azóta is beszélünk(heti 3-4x felhív telefonon,pedig több mint 8 hónapja lett vége).Most a fővárosban dolgozik.Teljesen megbolondult: felmondott a munkahelyén,edzeni jár,tőlem kér öltözködési tanácsokat.Mondogatja, hogy mennyire meg fogok lepődni ,ha előttem fog állni sikeres emberként és majd akarni fogom őt...hiába mondtam neki,hogy sokkal jobban kedvelem a régi énjét és pl a pocakját is kár volt leedzeni,mert nekem nagyon tetszett úgy

2010. ápr. 8. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!