Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehetséges, hogy nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetséges, hogy nem a férfiak lettek bénábbak, hanem a nőknek lettek irreális igényei az elmúlt pár évtizedben?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 19:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%

#5

A leírt szintet mindig is teljesítettem, mégis mindig lekoptattak a nők. Az állításod helytelen.

2016. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%

#7

Régen kénytelen volt hozzámenni az agresszív állathoz, manapság pedig önként hozzámegy. A bunkó agresszív állatot választják, pusztán azért, mert menő szépfiú és lehet vele villogni a barátnők előtt. Pontosan az olyan pasiknak vannak olyan igényeik, amiket felsoroltál. Látom ismered az igényeket, mert neked is az olyanok jönnek be.

2016. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
97%

Én egyet értek a 7-essel abban hogy a nők igényei változtak a szabadságnak hála. Mindenki próbál az ízlésének megfelelő férfit találni. Régen lényegesen könnyebb volt hisz a férfi becsattogott a lányos házakba és mint ahogy ma a menhelyről hozunk kutyát kiválasztotta a neki tetszőt aztán azt csinált vele amit akart. De régen is elvárás volt a lányos családok részéről hogy az illető el tudja tartani a lányt és később a gyermekeit. Sokan erre eleve képtelenek manapság ilyen-olyan okokból. Aki mégis képes rá sokszor elfelejti hogy a régi időkben kaszt alapján házasodtak. A szegény a szegényhez gazdag a gazdaghoz és akkoriban is minden nő remélte hogy egy gazdagabb illető vet rá szemet. Manapság ugyan ez a helyzet. Ha belegondolunk semmi nem változott csupán már nem mások döntenek a nők helyett így a nők akarata érvényesül. De szerintem nem az az irreális amit elvárnak a nők hanem amit a pasik képzelnek. Én még erősen az életem elején járok így nem merek nyilatkozni az "idősebbekről" de amit ebben a 18-28 éves korosztályban látok amiben mozgok az az hogy vannak olyan nők akik a pénzre mozdulnak de rajtuk szerintem sokszor ez meg is látszik sokaknak a buli a fontos így nem igazi kapcsolatot keresnek de sokan igenis hosszútávú kapcsolatra vágynak amihez szükség van egzisztenciára. Nem bmw-re vagy nagy villára a Balatonnál de állandó keresetre és valamilyen helyre amit az otthonának nevezhet legyen ez albérlet vagy saját. De sokan a semmire föl akarnak barátnőt és még csak nem is a saját "kasztjukból" mint pénzügyileg mint alkatilag.

Nem mondom hogy nincsenek pénzéhes nők vagy farokméretre menők vagy bármi más de aki keres az talál normálisat csak meg kell találni hogy hol keresse.

2016. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lemaradt :) 20/l
2016. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
A nőknek egyáltalán lettek igényei az elmúlt pár évtizedben. Egyébként régen se volt jobb, sőt. Régen apósjelölt elé kellett leülnöd és meggyőznöd, hogy megfelelő életszínvonalon el tudod tartani a lányát. Ehhez képest ma a legtöbb nő egyáltalán nem igényli, hogy el tudd tartani. De tényleg, régen könnyebb volt :D
2016. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő.A férfiak is mulyábbak lettek,de sok nőnek is olyan igényei vannak hogy huu
2016. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindkettőnek van igazság alapja.Sok férfinek hiányzik az apaminta és ez nem csak a magatartáson látszik meg a suliban,hanem később a párkapcsolatokban.Aztán a feminizmus ide is beszívárgott,már nem a férfinek kell házalnia,hogy ő a megfelelő partner,mert el tudja tartani a jövendőbeli aszzonyt,hanem a nő választ.Az is igaz,hogy az igényeken el tudok képedni.
2016. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A férfiak bénábbak lettek, ugyanakkor a nőknek az elvárásai is megnőttek. Az is igaz, hogy a férfiaknak régen is "méltónak" kellett lenniük a nőhöz, de az apának vagy (ha nem élt az apa) az anyának kellett megfelelni, ami ugye társadalmi osztályonként változott: pl. falun a gazdag paraszti rétegnél az votl a lényeg, hogy a lány ne költözzön messzire és a két gazdaságot lehessen összevonni (bár előfordult olyasmi is, hogy a nő volt a vagyonossabb, ilyenkor a férfi költözött a nő családjához, de azért ez ritka volt, és főleg akkor fordult elő, ha nem volt fiúgyerek), szegény parasztoknál a "mindegy csak vigyék, ne én etessem"-mentalitás volt (ami egyrészt jó is volt, mert a nem játszott közre a vagyon és a lány maga is választhatott, másrészt ha nem ment időben férjhez, gyorsan hozzákényszerítették valakihez). Középosztálynál, értelmiségnél, kereskedőknél általában az apa "szakmabeli" férjet akart a lányának (kereskedő a kereskedőhöz, ügyvéd az ügyvédhez, tanár a tanárhoz), vagy esetleg nála is gazdagabbat, vagy egy elszegényedett nemest (újgazdag lány+dzsentri fiú). A nemeseknél meg ugye egyértelmű.


A férfiaknak régebben könyebb volt néhány szempontból, néhány szempontból viszont nem. Amíg régen elég volt felmutatnod egy preztizs-szakmát meg jó fizetést az apának, megkaptad a lányt, ha megtetszett. Viszont régen hiába voltatok szerelmesek, ha a lány egy ügyvéd lánya volt, te pedig egy falusi tanító voltál, semmi esélyed nem volt nála. Manapság egy ügyvédnő simán hozzámegy egy tanítóhoz, és ez maximum a férfinak okoz némi kellemetlenséget, de az apának most már nincs beleszólása.

2019. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!