Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy a lányok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a lányok nem értékelik az olyan fiúkat, mint én?

Figyelt kérdés

Én pont abba a jófiú kategóriába tartozom,aki nem igazán mozgatja meg a lányok fantáziáját és vhogy soha nem jövök náluk szóba férfiként.Természetesen barátként mindig azon sápítoznak,hogy ó,jaj,hogyan nem lehet neked barátnőd olyan aranyos,édes,okos vagy blablablabla.

Persze ezek közül a lányok közül egyik se mondaná azt,h óh hát nekem bejössz.Csak mindig a másik ízlését kritizálja.


2015. dec. 1. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
ilyesmit ne kérdezz, mert megtalálnak az élettelen trollok, és minden baromságokat fognak írni.
2015. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valamiért sok lány vágyakozik egy kőbunkó rosszfiúra, ettől függetlenül ha nem vagy az, még nem azt jelenti hogy teljesen esélytelen avgy, mert ennél vannak fontosabb dolgok.


Ha jól nézel ki, van egy jó állásod, (vagy aranyifjú vagy), jól tudsz kommunikálni velük, akkor válogathatsz nyugodtan enélkül az idióta rossz fiús arculat nélkül is

2015. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A "jó"fiú" kategóriát át kéne nevezni "unalmas fiú" kategóriává, mert az egy fokkal pontosabb képet ad a helyzetről.


A pasik általában nem tudják megkülönböztetni a magabiztosságot a bunkóságtól. (Ezért is bunkó a legtöbb magabiztos pasi)

Azt elsőre ki lehet szúrni, ha kis teszetosza vagy, a tajparasztságot viszont első körben jól leplezi a legtöbb pasi.

Ezért is van, hogy sokszor a lányoknak egyel magasabb korosztályból van barátjuk - addigra szilárdul a jellem, határozottabb lesz a kiállásuk, stb..


A legjobban nyilvánvalóan a magabiztos kiállású, rendes pasikat szeretjük, nem azokat, akikkel egy idő után csak a közös boxmeccs a program.

2015. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hanem biztos.
2015. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bevallom, nekem is volt bunkó barátom, de amióta megvert, rá sem tudok nézni mégcsak az olyan fiúkra sem, akik annak néznek ki, vagy akiről el tudom képzelni. Egyszóval hatalmasat csalódtam. Évekig nem is volt utána barátom, a közeledésekre nem reagáltam, illetve mindenkit elzavartam magam mellől. Majd jött egy fiú, aki egyszerűen úgy tudott udvarolni, hogy nem lehetett észrevenni sem, nem folytott meg a romantikájával. Barátként elfogadtam, egy év múlva összejöttünk, azóta 5 éve vagyunk együtt, és még soha nem volt egy rossz szava hozzám, mindig tisztelettudó, másnak ez lehet unalmas lenne, de én pont emiatt szerettem bele, és azóta is csak erősödik.
2015. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!