Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok együtt a párommal. Nagyon szerelmesek vagyunk egymásbe,de mostanában már nem az igazi a dolog. Augusztusban volt egy csúnya lépése, szinte szó nélkül kiment Horvátországba a haverjaival. Ezt még meg is bocsátottam volna neki, vártam haza. DE! Kiderült,hogy ott összeismerkedett egy horvát lánnyal akit meg is hívott iszogatni,meg hogy este menjen át hozzájuk dumcsizni.(a lány nem ment el vele sehová,de csak azért mert a lányt lebeszélte valaki) Azóta is van, hogy eltitkolgat dolgokat, jó nem olyan óriásiakról van szó,de a lényeg hogy nem bízom meg benne eléggé. Sőt! De szeretem és tudom, hogy ő is engem,csak szerintem nem eléggé. Kiszálljak ebből a kapcsolatból vagy helyre lehet hozni valahogy?

2015. okt. 30. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát maradj még vele, pazarold az idődet egy olyan kapcsolatra, ahol a partner ennyire stabil és megbízható.


Olvasd el úgy, mint egy kívülálló a sztorit, és te magad is rájössz, mi lenne a megoldás.

2015. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszett ugy, szallj ki.
2015. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kiszállnék a helyedbe. Hiába szereted, ez a titkolózás szép lassú halála a kapcsolatnak sajnos.
2015. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedben passzolnám a csávót, egy kapcsolat alapja a bizalom, ha az nincs meg, fölöslegesen raboljátok egymás idejét. Egyébként meg azt csinálsz amit akarsz, nálad jobban senki nem tudja megmondani, mi a jó neked, ha téged inkább az tesz boldoggá, h tovább gyötritek egymást, ám legyen.
2015. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nehéz kiszállni....lehet,hogy jobb lenne,lehet nem,de nagyon nehéz. Nem tudom,hogy tegyem meg hiszen annyira ragaszkodó. Együtt is élünk :/
2015. okt. 30. 13:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Jól írták az előző hozzászólok. Tedd fel magadnak a kérdést, jó e ez így ? Boldog vagy e ? Te mit tanácsolnál ugyanolyan helyzetben lévő embernek ? Szerintem tudod a választ. Innentől már csak rajtad áll, hogy mi lesz. Leszel e elég bátor vagy elfogadod úgy a dolgokat ahogy most vannak aztán x év múlva meg rádöbbensz hogy húúú miért nem léptél korábban és utána siránkozol az elpazarolt idő miatt . Hát ezt szeretnéd ?
2015. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom mit kéne tennem...de ne haragudjtak,biztos tudjátok milyen nehéz elengedni valakit...nekem is fájna. Nagyon!Valaki esetleg tud mondani valami segítséget aki átélt már ilyet,hogy én hogy tudnám?
2015. okt. 30. 13:54
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
Együttéltek és csak úgy lelép Horváthba? Azt h kell elképzelni?
2015. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy,hogy ő nem dolgozott akkor még és hétfőn reggel elköszöntem tőle,hogy délután sietek haza.Még aznap délelőtt pedig felhívott,hogy ő megy el.
2015. okt. 30. 14:15
 10/10 A kérdező kommentje:
Mire hazaértem már nem volt otthon.
2015. okt. 30. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!