Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek alacsony vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek alacsony vékony fiúként lehet esélyem nagyon magas nagy darab lánynál ha a következők történtek?

Figyelt kérdés

Szóval a baráti társaságomban van egy lány aki már sok ideje tetszik, de nem merek kezdeményezni mert sokkal nagyobb mint én,


viszont gyakran hülyéskedünk, többször volt már hogy felemelt, olyankor ugye elég erősen öleljük egymást, egyszer az ölében is ültem, akkor is eléggé összebújtunk, de azt látom hogy ő ilyenkor mindig hülyéskedik, és annyira nem érdekli hogy ilyenkor elég erős fizikai érintkezés van köztünk.


Most szilveszterkor viszont csókolóztunk elég sok ideig, de nagyon részeg volt.


Szóval mit gondoltok, elképzelhető hogy tetszem neki így is hogy sokkal alacsonyabb meg vékonyabb vagyok? Vagy ez csak ilyen haveri hülyéskedés lehet nála?


2016. jan. 4. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem többet akar ő is


22F

2016. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj, de kis aranyos! Figyelj, ettől , hogy "kisebb" vagy nála még simán lehet ennek egy esélye. A leírtak apalján, szerintem tetszel neki, nagyon is. Sokszor a hülyéskedés mögött elég valós érzések állnak.

Nyugodtam kezdeményezz nála, mert biztos tetszel neki.

Sok szerencsét! ;)

2016. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen párt, pont szilveszteri buliban láttam, hogy a vékony ismerősömnek nagydarab nője van. Simán lehet esélyed!
2016. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!