Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok/férfiak! Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak! Mi a véleményetek a (nagyon) vékony, alacsony ám nagyobb mellű (75B) nőkről?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kerdést,mert ahogy észre vettem,manapság a molettebb,husisabb nőket részesítík előnyben a férfiak...

2015. okt. 31. 16:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
A 75B nagyobb mell? Köszi ezzel feldobtad a napomat. :D
2015. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Fogalmam sincs mekkora az a 75B, szóval azt nem elemzem. :D


Személy szerint jobban preferálom az alacsony lányokat, de van olyan munkatársam aki a magasakat, tehát teljesen széles spektrumon mozog a "megdugnám/járnék vele/feleségül venném/stb." megnyilvánulás.


Viszont! Mióta elkezdtem mérnököset játszani, az elsődleges szempont az, hogy ne hisztizzen, ha nincs idő rá annyi, mint amennyit elvárna. Reggel 8-től, nem ritkán este 8-ig nyomni kell, tehát az idő kevés. Ha úgy van akkor hétvégén is, ezért nem az fog dönteni elsődlegesen (hosszú távú kapcsolatban), hogy hány centi vagy, vagy mekkorák a melleid. Persze az is jó, de na... :D Hisztis nővel nem lehet mit kezdeni, és ez a legfontosabb dolog, amit szem előtt kell tartani. :)

2015. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%
75B, mint nagyobb mell? Nahát...
2015. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Baromság a vékony nők a legszebbek :D leglábbis nekem... de ezt pasija válogatja
2015. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

75B igen nagyobb mell,viszont 80B-től már csöcsökről beszélünk!:D


Köszönöm az értelmes válaszokat!

2015. okt. 31. 16:30
 6/32 anonim ***** válasza:
75B nagyobb? Akkor az enyém is... nem is tudtam, nekem valahogy nem tűnik olyan nagynak, pedig én is picike vagyok. :-D
2015. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
23%

Haha :D

El vagy tevedve, meg hogy nagy...

Nagyon kicsi ez a meret ;)

2015. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Na, rákerestem már a szabvány mérettáblázatra. :D


Nem tudom mi bajotok van. Teljesen jó.

2015. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
#1 es vagyok, én azért örülök, mert az enyém is ekkora, és én kicsinek gondoltam ezt. :D
2015. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Jajj ne már...a kérdésre keresek választ nem arra,hogy ki szerint nagy a 75B-s méret...
2015. okt. 31. 16:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!