Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy eléggé csúnya, nagyon alacsony vékony pasinak jó csaja? Van esélyem egyáltalán?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok és 47 kg, tudom nagyon vékony vagyok meg alacsony, de erről nem tehetek. :(

Viszont arról tehetek hogy lehet eléggé felszínes vagyok, de valahogy nagyon kevés nő vonz. Társkeresőre ha felmegyek kb. 100 nőből 10-15 ha tetszik, a többi nem. Nem tudok összejönni olyan nővel, aki nem tetszik. Eddig egy rövid kapcsolatom volt egy nővel, de hamar elhagyott. Már 30 felett járok szóval jó lenne találni már egy csinos nőt. Próbálkozok, próbálkozok, de hiába :(


Pénzt ne mondjátok, mert nem akarom, hogy a pénzéért szeressenek, hanem a belsőmért.


2015. dec. 31. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Így sehogy. Manapság a nők egyre ritkábbak és egyre nagyobb rájuk a kereslet.
2015. dec. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Ritkábbak? Miért hova tűnnek?
2015. dec. 31. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
elk*vulnak, elvárásaik az egekben.
2015. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Te egy nô (éretlen csaj) vagy, aki kiírta ezt a kamukérdést a férfiak lejáratása érdekében, szóval sehogy.
2015. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis szerencse kell hozzá:) sok sikert;)
2015. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Héé, szerintem mivel 30 is elmúltál, ideje lenne beletörődnöd, hogy ilyen adottságokkal nem lesz olyan nőd, amilyet szeretnél.
2015. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
De miért válogatsz annyira? Sok embernek azért nincs társa mert nagyon válogatós. A másik féltől elvárják a tökéletességet de ők maguk nem azok. Ezt sosem fogom megérteni. A néhai férjem például sokkal csúnyább volt mint én, mégis folyton a társkeresőket bújta, mindig keresett valakit aki tökéletesebb, szebb, okosabb. Pedig dolgozok is, minden téren megadtam neki mindent.
2016. jan. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Pénz.
2016. jan. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A vékonyságról tehetsz, a magasságodon is lehet egy kis (optikai) tuninggal változtatni, ahogyan a gondolkodásmódodon és a felszínességeden is. Hajrá!
2016. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Uhh, hát én 153 cm vagyok, de még nálam is egy pasi 180cm-nél kezdődik.
2016. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!