Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebből akkor nem lesz semmi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből akkor nem lesz semmi, én is jól értelmezem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomból, aki már korábban is tetszett, de aztán valahogy "elfeledkeztem" róla, lett barátom is rövid időre, randizgattam. Októberben jöttem rá, hogy még mindig tetszik. Észrevettem, hogy ő is figyel, hosszú másodpercekig szemeztünk, ölelgetett néha. Novemberben kiderült, hogy egy lánnyal beszélgetett, de nem lett belőle semmi. Én itt hanyagoltam is, mondván, akkor ne akarjon semmit, ha közben ez van. De továbbra is folytatta ezeket a dolgokat.


Voltunk bulizni nagyobb társasággal, és ott a legjobb barátjának mondtam, hogy tetszik valaki, mert nyaggatott, hogy bepasizhatnék. Rögtön rákérdezett, hogy biztos nem tőlünk, mondtam, hogy de, és akkor mondta is rögtön a barátja nevét( aki tetszik nekem).


Ezután egyre "romantikusabb lett", elment mellettem ólán, megpuszilta a vállam, és mondta, hogy biztos szívesen kelnék erre reggelente. Elkezdtem vigyorogni, mire mondta, hogy tudja, hogy tetszik nekem.


Ezután valamiért ezek elmaradtak. Utolsó nap volt, épp egy lánnyal beszélgetett ( aki jó barátnője, olyan lelkiszemetesláda féle, nem jönne vele össze, ez fix) és mondta a lánynak - én a közelben voltam, de egyre halkabbak lettek , mikor észrevettek -, hogy ő nem áll készen egy kapcsolatra. Azóta nem is keresett.


Szerintetek akkor nem lesz belőle kapcsolat? Sajnos elég félénk, mondta, hogy jó pár csúnya lekoptatása volt, de nem szeretném magam beleélni.


18 évesek vagyunk mind a ketten.



2016. jan. 4. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyíltan flörtön veled, és még félénk?

Ez a dolog eléggé sántít nekem, ha tudja, hogy tetszik neked, és ezt a szemedbe is mondja, akkor mindennek nevezném ezt a srácot, csak félénknek nem.

Sokkal inkább jött le úgy nekem ez a kis sztori, hogy csak szórakozott, nem tudom elképzelni, hogy más is állhatna emögött, mert lehet, hogy fél, és csúnyán lekoptatták, de szerintem itt elég egyértelmű volt az ő szemszögéből is, hogy nyert ügye van.

2016. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Szerintem majd megbeszélem vele, ha látom, hogy még valami lehet. Ha nem, akkor eldőlt és tényleg csak szórakozik. Egyébként tényleg nagyon kettős jellem, egyik pillanatban mint valami nőcsábász - bár szinte csak velem ilyen, a többi lánnyal úgy viselkedik, mintha haver lenne mindegyik-, a következőben meg semmi...
2016. jan. 4. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!