Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire zavaró tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró tényező ismerkedésnél, ha 30 évesen végzek az egyetemmel, még sosem dolgoztam és otthon élek a szüleimmel?

Figyelt kérdés
F/27
2016. jan. 4. 20:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Ennek nem csak az ismerkedés terén fogod inni a levét. Az lesz a legkisebb gondod.
2016. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
minimális esélyed van, kb hasonlóan igénytelen nővel.
2016. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Esélytelen.
2016. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%
Milyen egyetemen tanulsz,hogy 9 év alatt még nem tudtad befejezni???
2016. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Van pénzünk. Otthon maradhatok ameddig csak akarok. Nyilván akarok majd dolgozni, de amíg nincs rendes szakmám addig minek vállaljak alig fizető munkákat, ami 0-pénzt fizet... csak azért, hogy elmondhassam, hogy dolgoztam már? Nem is éri meg egyszerűen. Akkor már inkább otthon vagyok és tanulok, amíg meg nem szerzem, nem?
2016. jan. 4. 21:12
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

Én idén januárban végeztem és annyi idős vagyok, mint te. Ha hiányszakmád van, akkor marhára nem fogja érdekelni a munkáltatódat, hogy mennyi idő alatt végeztél.


A csajokat meg az fogja csak zavarni, hogy még a mamahotelban laksz. Szerintem a többi nem fogja érdekelni.

2016. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
#6, ha nem hiányszakmája van akkor érdekli a munkáltatót, hogy hány évesen kezd el dolgozni?
2016. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7: Nem de az igen, hogy miért tartottak ilyen sokáig a tanulmányai. Minden szart megnéznek, mert valami alapján rostálni kell.
2016. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja mondjuk ilyen alja következtetéseket vonnak le, ha valaki tescozik, de egyetemet végez akkor az elvállalja az alja munkát is, de ha nem dolgozik csak tanul és úgy végez későn, akkor meg biztos büdös neki a munka vágom én. Másfél éve már voltam egy hasonló interjún, pedig akkor csak 22 voltam....és megkaptam ezt a választ, amire bármilyen válasz érkezik az semmiképp se lehet szimpatikus, az interjú közepén majdnem felálltam, de végül csak 5 perccel később mondtam azt, hogy köszi viszlát.
2016. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
megkaptam ezt a kérdést*
2016. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!