Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolatot lelki társsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatot lelki társsal ajánlott kezdeni?

Figyelt kérdés

Mármint, ha mindketten tudjuk, érezzük ezt egymással kapcsolatban évek óta, akkor van értelme párkapcsolatba is kezdeni?

A barátság nagyon jól működik, vonzalom is van, csak még nem volt olyan szituáció, hogy esetleg elgondolkodjunk párkapcsolaton is.


Ha két személy ennyire közel áll egymáshoz, olyankor lehet kapcsolatot kezdeni, vagy tönkretenné a viszonyt egy esetleges szakítás, jobb a barátság?


2016. jan. 4. 21:54
 1/6 Linó03 ***** válasza:
Attól (is) függ, mennyi idős vagy. Ha esetleg élettársat keresel már, akkor az ilyen szerintem jó (ha kapcsolatban is ugyanilyen jó az összhang). De fiatalon szerintem más, persze ez egyénenként változó. Én személy szerint az a típus vagyok, aki úgy lép párkapcsolatba, hogy jön a dolog, és nem gondolkozom (különösebben) el rajta, meg sem fordul a fejemben, hogy mi lenne ha és mi lenne, ha nem, hanem egyszerűen ha ellenállhatatlan a dolog, akkor ott is van. Persze azért megnézem, és felmérem, hogy ki a másik, de alapvetően nem észérvek alapján választottam eddig. Majd talán később, ha életem párját keresem. Most még a szívemnek élek :)
2016. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez összefügg a korral vagy bármivel. Párkapcsolatot bármilyen normális,irántunk érdeklődő, érzelmeket mutato emberrel érdemes lehet elkezdeni, saját tapasztalatom, hogy egyszer volt olyan szerencsém, hogy lelkitárs is volt az illető, és életem legszebb élménye. Kár, hogy fiatalok voltunk és elsodort az élet, de szeretnék még vele egyszer megint kapcsolatot..
2016. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, nem jobb a barátság ,az is jo , de a világon a legjobb a lelkitárssal valo szerelem.
2016. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ebből lesznek a hosszútávon is működőképes kapcsolatok.
2016. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak ha vonzódsz hozzá szexuálisan is.
2016. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat egy rakás szar. Felejtős!
2016. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!